Võrkpalliklubi Rivaal Võrkpalliblogi arhiiv Karikavõistlustel mängitakse veerandfinaale

Karikavõistlustel mängitakse veerandfinaale

Lääne-Virumaa meeste 2007 aasta võrkpalli karikavõistlustel on jõutud veerandfinaalideni. Eelringis peetud kohtumiste tulemused. UusMaa/Akat – Spordikool „B“ 2:3, 3:0; EUK – Spordikool „C“ 3:1, 3:0; Haljala – Kadrina KK 3:0, 3:0; Laekvere – Rakvere KKK 3:0, 3:1. Mängitud on ka osa veerandfinaale. Spordikool „A“ - UusMaa/Akat 3:0, 3:0 ja „Tõrremäe“ - EUK 3:1, 3:0. Nende kohtumiste võitjad Spordikool „A“ ja „Tõrremäe“ moodustavad ühe poolfinaalpaari. Teise poolfinaalpaari selgitavad Haljala – Tapa Stev ja Laekvere – Kadrina mängude võitjad. Finaal, mis peetakse novembris, toimub kahe võiduni. Vajadusel peetakse kolmas kohtumine selle võistkonna väljakul, kes omab kahe mängu kokkuvõttes paremat geimide või punktide suhet. Võitjat võistkonda autasustatakse karika ja diplomiga, võistkonnaliikmeid väikese karika ja diplomiga, teiseks tulnud võistkonda ja võistkonnaliikmeid diplomiga. Valdu Toomla 18.10.2007