Võrkpalliklubi Rivaal Võrkpalliblogi arhiiv Aeroc Rakvere jõudis karikavõistlustel järgmisesse ringi

Aeroc Rakvere jõudis karikavõistlustel järgmisesse ringi

Neljapäeval, 22. novembril Rakveres peetud Eesti karikavõistluste kaheksandikfinaali kohtumises alistas Aeroc Rakvere tulemusega 3:1 (19; -23; 20; 21) esiliiga meeskonna Liider/Rolltransi. Kuna Aeroci meeskond võitis 3:0 ka 30. oktoobril peetud avamängu, pääseti kindlalt veerandfinaali, kus vastaseks on Sylvesteri meeskond. Vastasmeeskond oli oluliselt nõrgem, ning Aeroci meeskonna liikmetel ei olnud vaja erilist vaeva näha. Seega võis peatreener Mati Merirand ka julgelt koosseisuga varieerida. Libero kohal mängis selles kohtumises Kristjan Kurik, Virko Vantsi käis platsil ääreründajana. Tavalisest rohkem said mängida ka Harri Palmar, Kaarel Pomerants ja Roman Jelissejev. Meriranna sõnul tõid kohtumise käigus väljakule tulnud noored mängu värskust ja samal ajal saab sellistes mängudes ka rohkem eksperimenteerida, näiteks Kuriku kasutamine liberona ja Vantsi ründajana. Veerandfinaali esimene mäng peetakse Sylvesteriga juba esmaspäeval 26 novembril Tallinnas. Valdu Toomla 23.11.2007