Stsenaarium pole muutunud

Eesti karikavõistlused veerandfinaal. Sylvester Tallinn – Aeroc Rakvere 3:1 (-26; 17; 27; 19). Aeroc Rakvere kohtus esmaspäeval Tallinnas Eesti karikavõistluste veerandfinaali esimeses mängus Sylvesteriga. Ka selles mängus oli Kristjan Kurik libero ametis. Lisaks puudus tavakoosseisust Reimo Rannar, kelle asemel oli platsil Hendrik Kurik. Mängu jooksul vahetas Harri Palmar Hendrik Kurikut ja kohtumise lõpus asendas Virko Vantsi Martti Juhkamit. Kahjuks läks nagu viimasel ajal kombeks - esimene geim võidetakse, kuid hiljem antakse järele. Peatreener Mati Meriranna sõnul on kahju sellest kui kaotatakse pikki pallivahetusi. Meeskond on palju vaeva näinud, kuid punkt antakse ära ikka mõne lihtsa veaga. Viimase aja murelaps pallingu vastuvõtt on Meriranna sõnul paremaks läinud ja see annab lootust edaspidiseks. Teine karikamäng peetakse Rakveres juba kolmapäeval 5 detsembril kui kohtutakse Rakvere spordihallis kell 19.00. Selle paari võitja kohtub eeldatavalt poolfinaalis Tallinna Selveriga. Karikavõistluste poolfinaalid peetakse 15 detsembril Kuressaares ning järgmisel päeval peetakse samas ka finaal. Valdu Toomla 27.11.2007