Jää hakkas liikuma

Aeroc Rakvere pidas oma järjekordse Schenker Liiga mängu Võrus, sealse võrkpalliklubiga. Võrulased on koos Aerociga tabeli lõpuosas ning seega oli tegemist põhimõttelise kohtumisega. 29.november.Võru. VK Võru – Aeroc Rakvere 1:3 (-22;-21; 22; -25). Lõpuks sai see kaotuste jada murtud. Aeroc alustas järgmise koosseisuga Murs, Palberg, H.Kurik, Lulla, Juhkami, Mõtus ja liberona Kristjan Kurik. Väljakul käis ka Virko Vantsi, kes andis puhkust Martti Juhkamile ning neljandas geimis andis mõtlemisaega ka Elian Lullale. Peatreener Mati Merirand tõi seekord esile Ilmar Mõtuse panuse. Otsustavatel hetkedel tõi ta mitu rasket palli ära, mis punktideks vormistati. Tublilt esines ka Andrus Palberg, ka tema arvel kaitses hea töö ning kindlus rünnakul Palling. Siin on endiselt parim Martti Juhkami, kelle serv on stabiilsemaks muutunud. Pallingu vastuvõtt. Ainukesena saab kiita Elia Lulla, teiste oma ei garanteeri korralikku rünnaku ülesehitust. Vastastest tõi Merirand esile Moldaavia koondislast Denis Sintovi, kellele paljuski võrulaste mäng rajanes, kuid rakverelaste õnneks ka läbipaistvamaks muutus. Hoolimata võidust ei jäänud Mati Merirand meeskonnaga rahule. Ikkagi tehakse liiga palju lihtsaid vigu. Meriranna arvates antakse mängusituatsioonides liialt kergelt alla ja nii tekib nii mõnelgi korral käega löömise meeleolu. Meeskonnal puudub liider, kes otsustavatel hetkedel mängu enda peale võtaks ja kindlalt palli maha lööb. Kriitiline hetk oli neljandas geimis, kus turvaliselt juhiti 11:6 ja siis see lihtsalt maha mängiti ilmselt arvates, et mäng juba tehtud on. Nüüd on siis Aeroci kontos kümnest mängust 7 punkti ning tabelis kolmeteistkümne meeskonna hulgas ollakse üheteistkümnendal kohal. Esimeses ringis on jäänud veel mängida Pärnu VK ja Sylvesteriga. Praegu kehtiva ajakava järgi kohtutakse Pärnus Pärnu VK-ga 8 detsembril ja Sylvesteriga Rakveres 18 detsembril. Valdu Toomla 30.11.2007