Võrkpalliklubi Rivaal Võrkpalliblogi arhiiv Viimase aja halvim sooritus

Viimase aja halvim sooritus

Laupäeval pidas Aeroc Rakvere Pärnu rabahallis Schenkeri Liigas esimese vooru eelviimase mängu. Vastaseks oli Pärnu VK. Pärnu VK – Aeroc Rakvere 3:0 (13; 12; 22).br> Aeroc Rakvere alustas mängu viimase aja tavakoosseisus. Mait Murs, Ilmar Mõtus, Martti Juhkami, Elia Lulla, Andrus Palberg, Hendrik Kurik ja Kristjan Kurik (libero). Vahetuses käisid väljakul Reimo Rannar, Virko Vantsi, Hardi Paas ja Kaarel Pomerants. Aeroci peatreener Mati Meriranna sõnul said Palberg, H.Kurik ja Rannar enam vähem võrdselt mänguaega. Vantsi vahetas korraks välja Juhkami ja Paas mängis Mursi asemel peaaegu kogu kolmanda geimi. Pomerants käis servimas, kuid seda mitte nii õnnestunult kui karikamängus Sylvesteri vastu. Mängu tegi ära Argo Meresaare tugev ja täpne palling. Nii esimeses kui teises geimis jäädi tema servidega kõvasti kimpu. Meresaare palling on tugev ja stabiilne ja ta suudab seda sooritada igas situatsioonis. Lisaks veel pärnakate kõrge blokk, mida Aeroc ei suutnud üle mängida. Meriranna sõnul tekkis mängu kolmandas geimis, kus vastuvõtt oli täpsem. Korraks tekkis lootus seisul 21:22, kuid siis eksis Juhkami järjekordselt pallingul ning mäng oligi läbi. Meriranna sõnul viimaste aegade viletsaim mäng, mida tahaks kiiresti unustada. Võimalus ennast näidata on juba neljapäeval kui Rakvere spordihallis kell 18.30 kohtutakse Võru Võrkpalliklubiga. Valdu Toomla 10.12.2007