Võrkpalliklubi Rivaal Võrkpalliblogi arhiiv Välismängud selleks korraks lõppenud

Välismängud selleks korraks lõppenud

Aeroc Rakvere Schenkeri Liiga selle hooaja viimane välismäng peeti Riias, vastaseks oma ridu veelgi tugevdanud SK Riga. Aeroci vastu mängis ungarlane Szabolcs Szalai. Pühapäev. 27 jaanuar Riia: SK Riga – Aeroc Rakvere 3:0 (21, 13, 24). Aeroc alustas mängu järgmises koosseisus: Mait Murs, Kristjan Kurik, Virko Vantsi, Ilmar Mõtus, Andrus Palberg, Reimo Rannar ja liberona Timo Tehvo. Elia Lulla käis paar korda väljakul pallingut vastu võtmas ning Hardi Paas asendas teises geimis Mait Mursi. Elia Lullal on õlg endiselt haige, Martti Juhkamil ranne ning nüüd vigastas ennast ka Kaarel Pomerants. Samuti pole Kristjan Kuriku õlg päris korras. Hea oli, et Reimo Rannar oli vahepeal terveks saanud. SK Riga kuulub Schenker Liiga paremate hulka ning pretendeerib põhiturniiril reaalselt teisele kohale. Meeskond on jõuline ning suurte kogemustega, seda oli näha juba Rakveres. Peatreeneriks on noor endine koondislane Ugis Krastins, kes on endale ja meeskonnale seadnud kõrged sihid. Aeroc Rakvere peatreener Mati Merirand märkis, et hoolimata poolikust koosseisust näidati kahes geimis kolmest head mängu ning kolmanda geimi otsustavas faasis seisul 24:25 määras kohtumise saatuse kohtuniku viga. Mis puudutab II geimi, siis selles geimis õnnestus riialastel erakordselt hästi palling, mille abil vahe kohe alguses suureks käristati. Mati Merirand rääkis, et võitlus oli kõva ning pall püsis tihti kaua mängus. Rõõmustav oli,et Andrus Palberg lõi hüppelt pallingut ja seda veatult ja samuti jäi ta rahule Ilmar Mõtuse, Kristjan Kuriku ja Reimo Rannari servidega. Mati Meriranna sõnul jäi ta mängupildiga rahule ning meeskonnale tal etteheiteid pole. Valdu Toomla 28.01.2008