Võrkpalliklubi Rivaal Võrkpalliblogi arhiiv Võrkpalli teises liigas on esimene ring lõppenud

Võrkpalli teises liigas on esimene ring lõppenud

Lääne-Virumaa meeste võrkpalli II liigas on esimene ring lõppenud. Turniiril kogusid võrdselt kuus võitu ühe kaotuse kõrval Väike-Maarja päästekool ja Kadrina keskkool. Kuigi omavahelises mängus saatis edu Kadrina võrkpallureid, otsustas võidu juhendi järgi parem geimide vahe ja võitjaks tuli Väike-Maarja päästekool. Kolmandaks jäänud Avinurme kaotas just kahele paremale võistkonnale. Neljanda koha sai Rakvere kutsekeskkooli meeskond. Need neli võistkonda jätkavad järgmises ringis omavaheliste kohtumistega II liiga võitja selgitamiseks. Järgmised neli võistkonda selgitavad kohad viiendast kaheksandani. Esimeses ringis sai viienda koha EUK meeskond kolme võidu ja nelja kaotusega. Kuues oli kahe võiduga Võsu II. Ühe võiduga pidid esimeses ringis leppima Rakvere spordikooli C-klassi meeskond ning Vihula. Omavahelises mängus võitis küll Vihula, kuid parem geimide vahe andis seitsmenda koha spordikooli poistele. Põhiturniiri tabel:

8 Avinurme 1:3 3:0 3:1 1:3 3:1 3:0 3:0 x 12 17:8 III
  II ringi ajakava, kohad 1-4 Kadrina keskkool – Rakvere KKK N 13.03 19.00 Kadrina V-Maarja päästekool – Avinurme K 19.03 19.00 V-Maarja Kadrina keskkool – Avinurme T 25.03 19.00 Kadrina Rakvere KKK – V-M päästekool T 25.03 18.30 Rakvere spordihall Rakvere KKK – Avinurme T 01.04 18.30 Rakvere spordihall Kadrina keskkool – V-M päästekool T 01.04 19.00 Kadrina II ringi ajakava, kohad 5-8 Võsu II – Spordikool C E 03.03 18.30 Rakvere spordihall. Tulemus 2:3 Vihula vald – EUK L 15.03 13.00 Võsu spordihoone Võsu II – EUK K 19.03 18.30 Rakvere spordihall Spordikool C – Vihula vald ? Võsu II – Vihula vald T 01.04 20.00 Rakvere spordihall Spordikool C – EUK N 03.04 18.30 Rakvere spordihall Valdu Toomla 10.03.2008