Võrkpalliklubi Rivaal Võrkpalliblogi arhiiv Aeroc Rakvere jõudis poolfinaali

Aeroc Rakvere jõudis poolfinaali

Eesti karikavõistluste veerandfinaali korduskohtumises alistas Aeroc Rakvere eile kindla mänguga TTÜ 3:0 (25:20 25:19 25:18) ja jõudis poolfinaali. Poolfinaalis kohtutatakse 6. detsembril Tartu Pere Leivaga ning edu korral on järgmisel päeval võimalus karikas võita. Poolfinaali ja finaali koht on siiani veel kindlaks määramata, kuid kõige tõenäolisemalt peetakse otsustavad mängud Pärnus või Rakveres. Aeroci peatreener Mati Meriranna sõnal tuli võit kindla mänguga. Kõikides geimides mindi juhtima ning kordagi ei antud initsiatiivi käest. Põhikoosseisu mehed olid kõik platsis, vaid haigestunud Reimo Rannari asemel mängis pool kohtumist Harri Palmar ning Meriranna ütlusil mitte halvasti. Ülejäänud pool mängu oli keskründaja kohal Hendrik Kurik, kes samuti teravalt tegutses. Pallimas käisid ka Roman Jelissejev ning Kaarel Pomerants. Merirand kiitis kogu võistkonda ning rääkis, et vastuvõtuga polnud probleemi. Eraldi tõstis ta esile Virko Vantsi panust, kes rünnakul väga osavalt tegutses. Samuti kiitis ta blokki ning Ilmar Mõtust, kelle vastu Elia Lulla mitu korda hätta jäi. Ainult kiitvaid sõnu oli tal ka keskründajate kohta ning järjekordselt oli ta rahul Juhkami pallingu ning servi vastuvõtuga, kuid märkis tema vahel liiga sirgjoonelist tegutsemist. TTÜ meeskond mängis Meriranna sõnul tujutult ning see oligi tema arvates peapõhjuseks, et võit suhteliselt kergelt koju toodi. Nüüd on ees väsitav sõit Daugavpilsi ja Vilniusesse, kus vastas jõukohased meeskonnad. Nädalavahetuse kohtumised peaksid näitama selle aasta Aeroci tugevust.