Kahest punktist on kahju

Järjekordsed Schenker Liiga mängud pidas Aeroc Rakvere laupäeval ja pühapäeval. Käidi lumetormis pikal turneel Daugavpilsis ja Vilniuses, kust naaseti nelja punktiga. Peatreener Mati Merirand ütles, et reaalne oleks olnud ka kuus, kuid esimeses mängus lasid mehed ennast liiga vara lõdvaks. Mõlemas mängus nii laupäeval Daugavpilsi Ezerzemega kui pühaväeval Vilniuse Flamingo Volley-ga oli väljas põhikoosseis ehk Mait Murs, Martti Juhkami, Andrus Palberg, Ilmar Mõtus, Virko Vantsi, Reimo Rannar ning libero Andri Leppik. Väljakule pääsesid ka Kaarel Pomerants ning Hendrik Kurik. Ezerzeme/DU Daugavpils - Aeroc Rakvere 3:2 (25:23 19:25 14:25 26:24 15:12). I geimis toimus võrdsete heitlus, kus lõpuks jäid peale väljakuperemehed. II geimis oli võrdne mäng kuni seisuni 10:10, siis tõi Andri Leppik üles diagonaalründaja Elmars Rudovicsi kaks lööki ning geim pöördus Aeroci kasuks. III geimis oli Aeroc sõiduvees, Meriranna sõnul kõik toimis ning ka tema oli arvamusel, et võit tuleb. IV geimis toimus kardetud uinumine ning jäädi maha 0:5, jõuti järele, kuid seisul 24:23 lõi Rannar palli välja vastasmängijate kätest, kuid kohtunik ei näinud seda, millele järgnes geimi kaotus. V geimis oldi koguaeg tagaajaja osas. Seisul 12:13 läks pallima Juhkami, kuid kahjuks eksis ning reaalse 3:1 võidu asemel tuli leppida 2:3 kaotusega. "Nendest kahest punktist on tõsiselt kahju" ütles Mati Merirand. Flamingo Volley Vilnius - Aeroc Rakvere 0:3 (12:25 20:25 28:30). Kuigi Vilniuse meeskond on kindlalt tabeli viimane ei ole ta Meriranna sõnul kindlasti peksupoiss. Meeskonnal on perspektiivi ja kaotuste põhjuseks on kogenematus ning mõningane taktikaline ja tehniline ühekülgsus. Selles mängus olid Meriranna arvates kaks esimest geimi Aeroci poolt vaadates väga head. Kolmandas anti jälle initsiatiiv käest, seekord tuldi küll raskest olukorrast välja, kuid alati ei pruugi see nii olla. Aeroc Rakverel on nüüd kümnest mängust kogutud 11punkti ja selle tulemusega ollakse turniiritabelis  kaheksandal kohal. Järgmine mäng on pühapäeval kell 15 koduhallis ja vastu tuleb täiesti võidetav Cesu Alus ja siis on esimese ringi viimane kohtumine Valio Võru Võrkpalliklubiga, kes on sel hooajal olnud üllatusmeeskonnaks aga ka Aeroc ei kuulu nõrkade kilda.