Võrkpalliklubi Rivaal / Lääne-Virumaa võrkpall

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust
Võrkpalliklubi Rivaal Võrkpalliblogi arhiiv Võru on tugev, oi oi kui tugev

Võru on tugev, oi oi kui tugev

Prindi

Homme lõpetab Aeroc Rakvere selle aasta kodumängude seeria. Vastaseks on Schenker Liiga kohtumises Valio Võru VK, siis saab ka liiga esimesele ringile joone alla tõmmata.

argaiv1444

Võru on meeskond, kellega eelmisel aastal Schenker Liigas mängides kaks rasket võitu koju toodi, kuid hilisematel Eesti meistrivõistluste viiendale kohale mängudes mõlemas kohtumises alla jäädi. See oli mullu ja kevadel, kuid nüüd on uus hooaeg ja Võru poisid on pannud kõigil suurtel ja väikestel klubidel kukalt sügama.

Selle hooaja saavutuste hulka tuleb lugeda Eesti karikavõistlustel veerandfinaalis Pärnu VK alistamine ja poolfinaali jõudmine. Schenker Liigas on võetud maksimum. Eesti klubidest on alla jäädud ainult Selverile ja Pere Leivale ning ka lätlaste kolmest nõrgemast ja leedulastest on rulliga üle käidud. Võib täitsa kindel olla, et võrukad tulevad ka Rakveresse skalbi järele. Praeguse seisuga on Valio Võru VK kogunud üheteistkümne mänguga 18 punkti ja asuvad tabelis kindlalt kuuendal kohal. Aerocil on seni 11 punkti ja tabelis kümnes koht.

Võrreldes mullusega suuri muutusi ei ole. Lahkunud on meeskonnaga hooaja teisel poolel liitunud moldaavlane Juri Slešarenko ning samuti Janno Järvpõld, Konstantin Tšernilovski, veteran Rando Soome ja Antti Juul. Tagasi tuli ühe hooaja Sylvesteris veetnud Madis Järveots. Suur töö ning peatreener Aigor Kaibald on see, mis võrulased on kõrgemale tasemele tõstnud ja muidugi omasid toetamas käiv Võru publik. Meeskond ei ole pikk, kuid sellest hoolimata kiidetakse nende blokki.

Keda me siis suure tõenäosusega Rakveres näeme. Meeskonna põhirelv on nr. 1 Moldaavia koondislane, nurgaründaja Denis Sintov (1980 194). Teine põhinurgaründaja on olnud nr. 9 Karl Jaani (1985 190). Sidemängija on nr. 13 Ats Horn (1985 178), teda võib edukalt asendada nr. 8 Ott Nauts (1987 188). Keskründajate kohal tegutsevad nr. 7 Tamar Nasser (1985 198) ja suhteliselt lühike selle ameti kohta nr. 12 Kaido Treima (1989 190). Denis Sintovi kõrval on teiseks punktikahuriks diagonaalründaja nr. 17 Sander Steinberg (1988 206). Libero kohal mängib nr. 2 Oliver Kallion (1989 187). Väljakule võivad tulla ka seni vähem mänguaega saanud nurgaründaja nr. 4 Oliver Lüütsepp (1986 187) ning universaalid nr. 6 Madis Järveots (1984 192) ja nr. 10 Marko Mett (1983 186). Pingil on istunud ka nr. 15 Kajar Kivioja (1990 187).

Aigor Kaibald ütles mullu 19 märtsil pärast Rakveres saadud rasket võitu, et see oli tema treenerikarjääri esimene võit Rakvere meeskonna üle. Sellele järgnes Võrus kohe teine ning võrulased tulevad homme kolmanda järele. Kas see neil õnnestub selgub homme kell 18.45 Rakvere spordihallis algavas kohtumises, mille kannab üle ka Kalev Sport.

 

 

Rivaal.ri.ee otsing


Jaga Virumaa võrkpalli!