Karikafinalistid selgunud

Lääne-Virumaa meeste karikavõistlustel jõudsid finaali oodatult Rakvere spordikooli A-klassi ja Kadrina meeskonnad. Spordikooli meeskond jõudis finaali alistades kaks korda Tõrremäe 3:2 ja 3:0. Hoopis tasavägisem oli teine poolfinaalkohtumine, kus vastamisi olid Rakvere spordikooli B-klassi poisid ning Kadrina võistkond. Esimeses mängus olid paremad spordikooli omad 3:1. Ka väga pingeliselt kulgenud korduskohtumises oli poistel võimalus ennast finaali mängida, kuid kahes esimeses geimis suutsid kadrinlased geimilõpud enda kasuks pöörata ja võitsid lõpuks mängu 3:0 (30:28 25:23 25:18). Karikavõistluste kahe võiduni peetavad finaalkohtumised toimuvad veel selle aastanumbri sees. Esimene vastasseis Kadrina ja spordikooli A-klassi võistkondade vahel on Kadrina spordihallis 22. detsembril kell 19.30. Teine mäng on Rakvere spordihallis nädal hiljem, 29. detsembril kell 18.30. Kui kahe mänguga karika saajat ei õnnestu välja selgitada, siis peetakse päev hiljem samal kellaajal Rakvere spordihallis otsustav kolmas kohtumine.