Võrkpalliklubi Rivaal / Lääne-Virumaa võrkpall

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust
Võrkpalliklubi Rivaal Võrkpalliblogi arhiiv Noored näitasid oma oskusi Vantaas

Noored näitasid oma oskusi Vantaas

Prindi

Rakvere Spordikooli võrkpallurid käisid jaanuari alguses Soomes Vantaas 13. rahvusvahelisel noorte võrkpalliturniiril Baltic Sea. Rakvere noored on sellel turniiril alalised osalejad juba algusest peale ainult mullune jäi vahele. Kokku osales mitmes vanusegrupis 70 võistkonda. Rakvere spordikool oli esindatud B ja C klassi meeskondadega.

argaiv1677

Paremini läks B klassi poistel, kes saavutasid 11 võistkonna hulgas kokkuvõttes teise koha kaotades turniiri võitjaks tulnud Mäntyharju Vollele nii alagrupis kui finaalis tulemusega 0:2. Treener Mati Meriranna arvates oli meeskonna parimaks mänguks poolfinaalkohtumine Peterburi Nevaga, kus poisid suutsid oma mängu, ise minimaalselt eksides, vastasele peale suruda. Turniiri korraldajate poolt tunnistati meeskonna parimaks diagonaalründaja kohal mänginud Kaspar Pomerants. Lisaks temale kuulusid võistkonda veel Ronald Järv, Rando Kulla, Kristjan Tambik, Arnold Annus, Uku Salumäe, Karel Kirsimäe, Mihkel Hiielaid ja Hardi Talv.

Tublilt esinesid ka C klassi poisid, kellele oli sellisel tasemel mängukogemuse saamine eriti oluline. Nemad olid oma vanuseklassis 12 võistkonna hulgas kaheksandad. Meeskonda kuulusid Mihkel Veski, Renee Koppel, Andree Kari, Gert Linnart, Kertin Kirsi, Ivar Mäemets, Artur Part, Riivo Siilamets ja Karel-Jaagup Rõngas.

 

Rivaal.ri.ee otsing


Jaga Virumaa võrkpalli!