Võrkpalliklubi Rivaal Võrkpalliblogi arhiiv Võruga ollakse jätkuvalt raskustes

Võruga ollakse jätkuvalt raskustes

Eile toimunud Schenker Liiga mängus ei suutnud Aeroc Valio Võru võrkpalliklubi üle mängida. Võrulastega ollakse viimasel ajal raskustes ning see oli siis neljas järjestikuline allajäämine. Peatreener Mati Meriranna sõnul polnud mängupilt üldse mitte halb, kuid Võrul on mees, kes otsustavatel hetkedel mängu enda peale võtab ja talle loodavad võimalused ka realiseerib. Palju pole siin vaja mõelda, selleks on nende võõrleegionär Moldaavia koondislane Denis Sintov. Valio Võru VK - Aeroc Rakvere 3:1 (25:22 28:26 20:25 25:20). Aeroc mängis nagu ikka oma tavakoosseisus: Mait Murs, Martti Juhkami, Andrus Palberg, Ilmar Mõtus, Virko Vantsi, Reimo Rannar ja libero Andri Leppik. Platsile pääsesid ka Kaarel ja Kaspar Pomerants. Võrulastest olid väljakul Ats Horn, Denis Sintov, Kaido Treima, Sander Steinberg, Karl Jaani, Tamar Nassar ja libero Oliver Kallion. Vahetusest sekkusid ka Marko Mett, Ott Nauts ja Mirko Hani. Mati Meriranna sõnul oli Sintov see, kes tõi võrukatele avageimi viimased otsustavad punktid. Teises geimis juhtis Aeroc 24:20, kuid nael jäi põrandasse löömata, ning vastastel oli sel hetkel pallimas Sintov. Kolmas geim võeti küll ära ja neljandas oldi veel viigiseisus 16:16, kuid tema poistel on Meriranna sõnul  probleemiks, et ei suudeta kontrarünnakuid ära lüüa. Kaitses tuuakse raskeid palle üles, kuid võimalusi ei realiseerita. Kõigest hoolimata on Merirand optimistlik ning tema sõnul on kõik võimalused jõuda Eesti meistrivõistlustel nelja paremiku hulka. Järgmine võimalus Schenker Liigas punktiskoori kasvatada antakse Aerocile juba homme, kus Tallinnas ootab Aeroci käest sel hooajal kolm korda nahutada saanud ja revanssi ihkav TTÜ.