Võrkpalliklubi Rivaal Võrkpalliblogi arhiiv Rakvere võrgupoistele teise koha karikas

Rakvere võrgupoistele teise koha karikas

Aivi Pargi Virumaa Teataja 11.02.2009
Rakvere spordikooli poiste U18 vanuseklassi võrkpallivõistkond teenis nädalavahetusel Pärnus peetud Eesti võrkpalliföderatsiooni (EVF) karikavõistluste finaalturniiril teise koha karika.
Rakverlased alistasid avamängus võistkonna Põltsamaa Sport tulemusega 3:1 ning läksid kohe seejärel kokku eeldatava liidri ja hilisema võitja Pärnu VK meeskonnaga. Mäng, mis kujunes mõlemalt poolelt võitluslikuks ja tasavägiseks mõõduvõtuks, lõppes Pärnu VK võiduga 3:1. "See oli meie parim mäng sel turniiril, poisid mängisid nagu mehed, kiidusõnu jagasid kõik, kes seda kohtumist nägid," ei teinud Rakvere SK treener Mati Merirand allajäämisest numbrit. Ühe võidu said Rakvere poisid järgmisel päeval Türi VK üle skooriga 3:1, päeva teises kohtumises tegi aga väsimus oma töö ning Viljandi SK võttis viiegeimiliseks veninud mängus võidu 3:2 (viies geim 15:13). Turniiri viimasel päeval oli Rakvere võistkonnal vaja teise koha saamiseks kindlasti Võru noormehi võita ning kuivalt skooriga 3:0 see korda läkski. Seejuures kujunes väga võitluslikuks kolmas geim, mis lõppes rakverlaste eduga 30:28. "Poisid andsid endast maksimumi, häälestasid mänguks korralikult ning see teeb heameelt," tunnistas Merirand. "Nad suhtuvad asjasse tõsiselt, võitlevad eesmärgi nimel, on motiveeritud harjutajad. Ainult nii saabki häid tulemusi teha." EVFi karikavõistlustel teise koha saanud Rakvere SK meeskonnas mängisid Ronald Järv, Kaspar Pomerants, Hardi Talv, Kristjan Tambik, Olari Aas, Rando Kulla, Arnold Annus, Uku Salumäe, Renar Tupits, Karel Kirsimäe. Turniiri nelja parema mängija sekka valiti rakverlastest Kaspar Pomerants. Järgmisena seisavad võrgupoistel ees Eesti meistrivõistluste mängud ning Balti karikavõistlused.