Poistele hõbe

Pärnus lõppes nädalavahetusel kuni 18 aastaste noormeeste Eesti meistrivõistluste finaalturniir. Väljakuperemehed väljusid võitjatena. Hõbeda sai Rakvere spordikool ning pronksikohale jäeti Võru spordikooli võistkond. Reedel võitis Rakvere SK kindlalt Põltsamaad ning kaotas Pärnu SK meeskonnale 1:3. Rakvere spordikooli treeneri Mati Meriranna kommentaar. "Geimide seis oli 1:1, üks Pärnu ründajatest  vigastas sõrme, mille tulemusena nad muutsid oma mänguskeemi, hakates mängima sisuliselt kahe sidemängijaga. Nende liider põhisidemängija Martti Keel hakkas oluliselt rohkem ka ründama, mille tulemusena pärnulaste mäng muutus mitmekesisemaks, nad olid ikka kindlamad" lõpetas Merirand. Laupäeval võitis Rakvere SK nii Türit kui Viljandit kindlalt 3:0. Pühapäeval mindi hõbemedalit püüdma kohtumises Võruga. Meriranna sõnul oli mäng tasavägine, ning kuna tegemist oli kolmepäevase turniiri viimase mänguga andis väsimus ennast tunda. Rakvere jäi taha geimidega 1:2, kuid suudeti võita kaks viimast geimi, kusjuures viiendas tuli võit juba kindlalt. Turniiri kokkuvõtteks võiks öelda, et poisid olid mänguliselt ühtlasemad võrreldes eelnevate turniiridega. Merirand kasutas kõiki kaasas olnud kümmet mängijat. Turniiri üheks paremaks tunnistati Rakvere SK liider Kaspar Pomerants, kes Meriranna sõnul mängis väga stabiilselt ning mis kõige tähtsam, ta oskab oma mõistust kasutada ning temast on kujunenud võistkonna liider. Rakvere SK meeskonnas said hõbemedalid kaela: Kaspar Pomerants, Ronald Järv, Hardi Talv, Kristjan Tambik, Olari Aas, Rando Kulla, Arnod Annus, Uku Salumäe, Renar Tupit ja  Karel Kirsimäe. Sellega pole poiste jaoks hooaeg veel lõppenud. Aprilli lõpus toimub Balti karikas, kus osalevad neli Eesti, Läti ja Leedu paremat meeskonda.