Võrkpalliklubi Rivaal / Lääne-Virumaa võrkpall

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust
Võrkpalliklubi Rivaal Võrkpalliblogi arhiiv Rakvere võrkpalli järelkasv nelja hulgas

Rakvere võrkpalli järelkasv nelja hulgas

Prindi
Rakvere SK D-klassi poisid Võrus mänguhoos.

Rakvere spordikooli võrkpallurite järelkasv oli heas hoos Võrus D-vanuseklassi Eesti meistrivõistlustel, kus nii poisid kui ka tüdrukud jõudsid Eesti 16 parema võistkonna konkurentsis nelja parema hulka. Kunda võrgutüdrukute esindusvõistkond sai viienda, teine võistkond seitsmenda koha.

argaiv1677

Rakvere SK tüdrukute võistkond võitis alagrupiturniiril Pärnut tulemusega 2:1, Kohilat ja Tartu II naiskonda 2:0, vahegruppi kaheksa hulka jõudes alistasid nad tulemusega 2:0 nii Kunda II võistkonna kui ka Narva pallurid, alla jäädi vaid Saaremaale 0:2.

Nelja tugevama seas võisteldes jäi Rakvere tüdrukutel laeks neljas koht, mis spordikooli treeneri Ellen Arose sõnul on suurepärane tulemus üle pikkade aastate. “Finaalis küll teistele vastu ei saanud, aga tüdrukud võistlesid südilt, söödumäng oli väga hea,” rõõmustas Aros.

Naiskonnas mängisid treenerite Aiki Lai ja Ellen Arose juhendamisel Kerly Kubri, Mirell Matikainen, Liilia Part, Marin Tiganik, Cathy Stüf ja Egeri Suviste.

Rakvere spordikooli sama vanade poiste võistkonna neljandat kohta hindas treener Mati Merirand samuti suurepäraseks saavutuseks. “Poisid hakkasid Võrus iga mänguga üha paremini mängima, seda oli lust näha,” kiitis ta noori võrkpallureid. “Mängud olid üsna tasavägised, eriti finaalturniiril, ning võidelda tuli kõvasti.”

Rakvere poisid alistasid alagrupis Kuressaare Vanalinna SK, Tartu ja Käina võistkonna skooriga 2:0, vahegrupis Viljandi SK samuti 2:0 ja Saaremaa 2:1. Nelja meeskonnaga finaalturniiril oli rakverlastel küll võimalusi vastaste alistamiseks, ent nappis õnne ja nii tuli leppida neljanda kohaga.

Meeskonnas mängisid Robert Viiber, Tauno Põldpere, Joel Paap, Toomas Varek, Tõnis Teder, Priit Roosiväli.

 

Rivaal.ri.ee otsing


Jaga Virumaa võrkpalli!