Võrkpalliklubi Rivaal / Lääne-Virumaa võrkpall

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust
Võrkpalliklubi Rivaal Võrkpalliblogi arhiiv Oleg Gross toetab Rakvere võrkpalli

Oleg Gross toetab Rakvere võrkpalli

Prindi

Algaval hooajal on Rakvere võrkpalli esindusmeeskonnal uus nimisponsor, võistkond hakkab Schenker Liigas ning Eesti meistrivõistlustel kandma nime Rakvere Grossi Toidukaubad. Meeskonna peatreeneri Mati Meriranna sõnul meeskonna koosseisus suuri muutusi ei ole, lahkunud sidemängija Mait Mursi asemel taasliitub meeskonnaga eelmisel hooajal TTÜs mänginud Rakvere spordikooli kasvandik Hardi Paas. Teiseks sidemängijaks on sirgunud Eesti 1993. aastal sündinud noormeeste koondise kapten Ronald Järv.

argaiv1677

Liberosid on meeskonnas kolm: lisaks mullusel hooajal põhiraskust kandnud Andri Leppikule ja Andrus Palbergile ka rannavolles omavanuste seas Eesti meistriks tulnud Kaspar Pomerants. Keskründajatena jätkavad Hendrik Kurik, Reimo Rannar ja Harri Palmar. Peatreeneri sõnutsi saab vajadusel selles rollis kasutada ka Andrus Palbergi. Samas võib Harri Palmar edukalt mängida ääreründajana. Ääreründajatena jätkavad Virko Vantsi ning Kaarel Pomerants.

Mati Merianna sõnul on tublisti edasi arenenud noorpallur Tanel Uusküla. Ka diagonaalründajad Ilmar Mõtus ja Roman Jelissejev on aastaid Rakvere meeskonnas mänginud. Päris uue mehena võib meeskonnaga liituda Marko Tali, kes on mänginud Audenteses.

Virumaa Teataja 17. 09.2009

 

Rivaal.ri.ee otsing


Jaga Virumaa võrkpalli!