Võrkpalliklubi Rivaal / Lääne-Virumaa võrkpall

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust
Võrkpalliklubi Rivaal Võrkpalliblogi arhiiv Võrkpallurid avasid saalihooja

Võrkpallurid avasid saalihooja

Prindi

Noorte B-klassi võrkpallikarikavõistluste nelja osalejaga kvalifikatsiooniturniiri Rakveres võitis Rakvere spordikooli esindusrivistus, kes alistas oma teise rivistuse, Kuressaare Vanalinna SK ja Põlvamaa Orava põhikooli tulemusega 3:0.

argaiv1677

Rakvere SK I ning teiseks jäänud Orava PK võistkond pääsesid 28.-30. oktoobrini Narvas peetavale finaalturniirile, kus lisaks neile osalevad veel oma kvalifikatsiooniturniiril paremate hulka pääsenud Kuressaare, Narva, Võru ja Pärnu võistkonnad. Rakvere SK II, kes võitis saarlasi ning kaotas võistluslikus mängus Oravale jätkab teisel finaalturniiril, kus jagatakse kohad 7-12.

Oma esimesed kontrollmängud pidas ka linna esindusmeeskond Rakvere Grossi Toidukaubad, kes Narvas toimunud traditsioonilisel Nikolajevi mälestusturniiril alistas kindlalt kaks kohalikku meeskonda 3:0. Peatreener Mati Merirand sai mängitada kõiki 12 kaasasolnud meest, koju jäid vaid Harri Palmar ja Andri Leppik.

Merirand jäi rahule ning ta ütles “Tundus, et olime parimad kui mullu samal ajal”. Eraldi tõstis ta esile mõlemat sidemängijat Hardi Paasi ja Ronald Järve, kellest Paas sai ka parima mängija auhinna. Tublist küljest näitas ennast Tanel Uusküla. Merirand rääkis, et praegune koosseis on oma oskustelt mitmekülgne, mis võimaldab taktikaliselt mitmeid variante. Näiteks esimeses kohtumises oli libero rollis Andrus Palberg, kuid teises mängus oli ta keskründaja kohal, siis võttis libero koha sisse Kaspar Pomerants.

Paika on saamas ka Schenker Liiga kalender. Praeguse seisuga peab Grossi Toidukaubad oma selle hooaja Schenker Liiga avakohtumise 18. oktoobril Tallinnas Selveriga ja esimene kodumäng on 31. oktoobril ning vastaseks Tartu Pere Leib.

 

Rivaal.ri.ee otsing


Jaga Virumaa võrkpalli!