10 Spordikool "A" Rakvere Ametikool 3:1; 3:0
11 Kadrina Haljala 3:1;3:2
12 Tõrremäe I Spordikool"A" 0:3;3:2
FINAAL
13 Kadrina Spordikool"A" 2:3;  1:3
________________________ JUHEND Karikavõistluste mängud mängitakse kuni finaalmängudeni iga vastasega, üks kodus, teine võõrsil. Võitude 1:1 korral otsustab paremuse geimide suhe, selle võrdsuse korral otsustab edasipääsu kuldne geim 15 punktini.FINAAL mängitakse kahe võiduni. Kolmas kohtumine peetakse selle võistkonna väljakul, kes omab kahe mängu kokkuvõttes paremat geimide või punktide suhet.Kohtunikud kindlustab vastuvõttev võistkond. Mängu juhib üks kohtunik ja lauas on üks sekretär. Kohtunikutasu 90.- ja 50.-Eelringi võitja peab ühendust võtma järgmise vastasega.Mängutulemus teatada koheselt peakohtunik Mati Merirannale: tel. 51 02457 või e-post - mati@ri.eeKohtunikutasu maksmine toimub võistlusprotokollide alusel.Võitjat võistkonda autasustatakse karika ja diplomiga, võistkonnaliikmeid väikese karika ja diplomiga, teiseks tulnud võistkonda ja võistkonnaliikmeid diplomiga.2009.aasta karikavõistluste osavõtumaks on 500.-krooni