Võrkpalliklubi Rivaal / Lääne-Virumaa võrkpall

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust
Võrkpalliklubi Rivaal Võrkpalliblogi arhiiv L-V meeste 2010.a. Rahvaliiga

L-V meeste 2010.a. Rahvaliiga

Prindi

[print_link]

argaiv1677

PÕHITURNIIR

I alagrupp   Ajakava Turniiritabel

II alagrupp Ajakava Turniiritabel

Mängud jätkuvad kohamängudena  nelikutes, selgitades Rahvaliiga paremusjärjestuse

----------------------------------------------------------------------

Põhiturniir I alagrupp

1. Rakvere Ametikool (AK) 6. Kadrina  Kk
2. Estonian Cell 7. Tõrremäe II
3. Spordikool 'B' 8. RRG
4. Võsu II 9. Palmse
5. Pupu  
 
1. voor           Tulemus
Tõrremäe II Võsu II N 29.10 20.00 Rahu hall 3:0
Spordikool 'B' II RRG P 01.11 16.00 Kalevi hall 1:3
Pupu Kadrina Kk E 02.11 20.00 Spordihall 0:3
Estonian Cell Palmse K 04.11 18.00 Kunda SH 3:0
 
2. voor           Tulemus
RRG Võsu II E 02.11 19.00 RRG võimla 3:1
Pupu Tõrremäe II N 05.11 20.00 Spordihall 0:3
Spordikool 'B' II Palmse P 08.11 16.00 Kalevi hall 1:3
Rakvere AK Estonian Cell E 09.11 20.00 Spordihall 1:3
 
3. voor           Tulemus
RRG Pupu E 09.11 19.00 RRG võimla 3:0
Palmse Võsu II T 10.11 17.30 Võsu SH 3:0
Kadrina Kk Tõrremäe II N 12.11 19.00 Kadrina Kool 3:1
Rakvere AK Spordikool"B"II E 16.11 20.00 Spordihall 3:1
 
4. voor           Tulemus
Võsu II Rakvere AK K 18.11 19.30 Kalevi hall 3:0
RRG Kadrina Kk E 16.11 19.00 RRG võimla 3:0
Palmse Pupu T 17.11 17.30 Võsu SH 3:1
Spordikool"B"II Estonian Cell N 19.11 18.00 Spordihall 2:3
 
5. voor           Tulemus
RRG Tõrremäe II E 23.11 19.00 RRG võimla 3:1
Võsu II Estonian Cell K 25.11 19.30 Kalevi hall 3:0
Pupu Rakvere AK N 26.11 20.00 Spordihall 0:3
Kadrina Kk Palmse N 26.11 19.00 Kadrina kool 2:3
 
6. voor           Tulemus
Palmse Tõrremäe II T 01.12 17.30 Võsu SH 0:3
Estonian Cell Pupu K 02.12 18.00 Kunda SH 3:0
Võsu II Spordikool"B"I K 02.12 19.30 Kalevi hall 2:3
Kadrina Kk Rakvere AK N 03.12 19.00 Kadrina kool 3:2
 
7. voor           Tulemus
RRG Palmse E 07.12 19.00 RRG võimla 2:3
Rakvere Ametikool Tõrremäe II E 07.12 20.00 Spordihall 3:1
Estonian Cell Kadrina Kk K 09.12 18.00 Kunda SH 2:3
Pupu Spordikool"B"II N 10.12 20.00 Spordihall 1:3
 
8. voor           Tulemus
Pupu Võsu II E 14.12 20.00 Spordihall 1:3
Spordikool"B"II Kadrina Kk E 14.12 20.00 Spordihall 0:3
RRG Rakvere AK E 14.12 19.00 RRG võimla 3:0
Estonian Cell Tõrremäe II K 16.12   Kunda SH 1:3
 
9. voor           Tulemus
Tõrremäe II Spordikool"B"II E 04.01 20.00 Rahu hall 3:0
Kadrina Kk Võsu II N 07.01 19.00 Kadrina kool 3:1
RRG Estonaian Cell E 11.01 19.00 RRG võimla 3:1
Palmse Rakvere AK T 12.01 17.30 Võsu SH 1:3
Põhiturniiri I alagrupi turniiritabel
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 punktid suhe koht
1 Rakvere AK   1:3 3:1 0:3 3:0 2:3 3:1 0:3 3:1 12 15:14 5.
2 Estonian Cell 3:1   3:2 0:3 3:0 2:3 1:3 1:3 3:0 12 16:15 6.
3 Spordikool"B"II 1:3 2:3   3:2 3:1 0:3 0:3 1:3 1:3 10   8.
4 Võsu II 3:0 3:0 2:3   3:1 1:3 0:3 1:3 0:3 11   7.
5 Pupu 0:3 0:3 1:3 1:3   0:3 0:3 0:3 1:3 8   9.
6 Kadrina Kk 3:2 3:2 3:0 3:1 3:0   3:1 0:3 2:3 14   II
7 Tõrremäe II 1:3 3:1 3:0 3:0 3:0 1:3   1:3 3:0 13 18:10 III
8 RRG 3:0 3:1 3:1 3:1 3:0 3:0 3:1   2:3 15   I
9 Palmse 1:3 0:3 3:1 3:0 3:1 3:2 0:3 3:2   13 16:15 4.
 

Põhiturniir II alagrupp

 

1. Laekvere 6. Avinurme
2. Triigi 7. Simuna
3. V.-Maarja PK 8. Tamsalu
4. Arendus & Haldus  
5. Veltsi  
 
1. voor           Tulemus
V.-Maarja Päästekool Arendus&Haldus K 04.11 19.00 V.-Maarja SH 1:3
Simuna Tamsalu K 04.11 20.00 Simuna SH 1:3
Laekvere Triigi N 05.11 19.00 Muuga SH 2:3
Veltsi Avinurme R 06.11 18.00 Haljala SH 1:3
 
2. voor           Tulemus
Simuna Veltsi K 11.11 20.00 Simuna SH 3:1
Laekvere V.-Maarja Päästekool N 12.11 19.00 Muuga SH 3:0
Triigi Tamsalu R 13.11 18.30 Triigi SH 3:1
Avinurme Arendus&Haldus R 13.11 18.00 Avinurme SH 1:3
 
3. voor           Tulemus
V.-Maarja Päästekool Triigi K 18.11 19.00 V.-Maarja SH 3:2
Simuna Arendus&Haldus K 25.11 20.00 Simuna SH 0:3
Laekvere Avinurme N 19.11 19.00 Muuga SH 3:1
Tamsalu Veltsi L 21.11 15.00 Tamsalu SH 3:2
 
4. voor           Tulemus
V.-Maarja Päästekool Avinurme K 25.11 19.00 V.-Maarja SH 3:0
Triigi Veltsi K 25.11 18.30 Triigi SH 3:0
Laekvere Simuna N 26.11 19.00 Muuga  SH 3:0
Tamsalu Arendus&Haldus L 28.11 15.00 Tamsalu SH 0:3
 
5. voor           Tulemus
Triigi Avinurme K 02.12 18.30 Triigi SH 2:3
Simuna V.-Maarja Päästekool K 02.12 20.00 Simuna SH 1:3
Veltsi Arendus&Haldus R 04.12 18.00 Haljala SH 0:3
Tamsalu Laekvere L 05.12 15.00 Tamsalu SH 1:3
 
6. voor           Tulemus
Triigi Arendus&Haldus K 09.12 18.30 Triigi SH 3:2
V.-Maarja Päästekool Tamsalu K 09.12 19.00 V.-Maarja SH 3:1
Simuna Avinurme K 09.12 20.00 Simuna SH 0:3
Laekvere Veltsi N 10.12 19.00 Muuga SH 3:0
 
7. voor           Tulemus
Triigi Simuna E 14.12 18.30 Triigi SH 3:0
Laekvere Arendus&Haldus E 14.12 19.00 Muuga SH 3:2
V.-Maarja Päästekool Veltsi K 16.12 19.00 V.-Maarja SH 3:0
Tamsalu Avinurme L 19.12 15.00 Tamsalu SH 0:3
 
Põhiturniiri II alagrupi turniiritabel
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 punktid suhe koht
1 Laekvere   2:3 3:0 3:2 3:0 3:1 3:0 3:1   13   I
2 Triigi 3:2   2:3 3:2 3:0 2:3 3:0 3:1   12 19:11 III
3 V.-Maarja PK 0:3 3:2   1:3 3:0 3:0 3:1 3:1   12 16:10 4.
4 Arendus&Haldus 2:3 2:3 3:1   3:0 3:1 3:0 3:0   12 19:8 II
5 Veltsi 0:3 0:3 0:3 0:3   1:3 1:3 2:3   7   8.
6 Avinurme 1:3 3:2 0:3 1:3 3:1   3:0 3:0   11   5.
7 Simuna 0:3 0:3 1:3 0:3 3:1 0:3   1:3   8   7.
8 Tamsalu 1:3 1:3 1:3 0:3 3:2 0:3 3:1     9   6.
                           

tagasi üles

 

Rivaal.ri.ee otsing


Jaga Virumaa võrkpalli!