Võrkpalliklubi Rivaal / Lääne-Virumaa võrkpall

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust
Võrkpalliklubi Rivaal Võrkpalliblogi arhiiv Eesti karikavõistlustel mängitakse veerandfinaale

Eesti karikavõistlustel mängitakse veerandfinaale

Prindi

Käimasoleva võrkpallihooaja esimene tiitlivõitja selgub enne jõule Paides. Siis selgitatakse Eesti karikavõitja.

argaiv1677

Praeguseks on jõutud veerandfinaalideni, kus esimeses kohtuvad Tartu Pere Leib ning TTÜ II ja EMÜ SK mängu võitja. Teises veerandfinaalis kohtuvad Valio Võru VK ja Tempo SK vahelise mängu võitja ning Pärnu VK. Kolmandas veerandfinaalis Rakvere Grossi Toidukaubad ja TTÜ ning neljandas veerandfinaalis Selver/Audentese VK ja Liider/Rolltrans vahelise mängu võitja ning Tallinna Selver.

Avaringis alistas Pärnu VK Audentes Krampi meeskonna kaks korda 3:0 ja TTÜ TTÜ/Kiili meeskonna samuti kahel korral 3:1.

Neljapäeval algusega kell 18.30 mängivad Rakvere spordihallis oma esimese veerandfinaalkohtumise Rakvere Grossi Toidukaubad ning TTÜ.

Treener Aigor Kaibaldi käe all mängivad sidemängijad Viljar Vahter ja Mait Murs; nurgaründajad Andris Õunpuu, Madis Pärtel, Kristjan Jürima ja Siim Põlluäär; temporündajad Siim Ennemuist, Vaido Veek ja Reimo Kuri; diagonaalründaja Sander Steinberg ja libero Edgar Järvekülg.

Meeskonna juures treenib ka pikaajaliselt välismaal mänginud, kuid praegu lepinguta diagonaalründaja Pavel Kružajev. Karikavõistlusteks on mees üles antud, kuid TTÜ abitreeneri Uku Rummi sõnul mees Rakveresse ei tule ning ilmselt ei mängi kaasa ka korduskohtumisel.

Sahistatud on ka eelmisel hooajal Tartu Pere Leivas mänginud Eduardo Nunesi liitumisest meeskonnaga. Uku Rummi ütles selle kohta, et läbirääkimised käivad kuid võimalikust tulekust saab rääkida kuu aja pärast.

 

Rivaal.ri.ee otsing


Jaga Virumaa võrkpalli!