Võrkpalliklubi Rivaal / Lääne-Virumaa võrkpall

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust
Võrkpalliklubi Rivaal Võrkpalliblogi arhiiv L-V meeste 2010.a. Meistriliiga

L-V meeste 2010.a. Meistriliiga

Prindi

[print_link]

argaiv1105

PÕHITURNIIR

Ajakava Turniiritabel

II ring  nelikutes

1. - 4. 5. - 8.

----------------------------------------------------------------------

Põhiturniir

1. Spordikool 'A' 6. AKAT
2. Kadrina 7. Haljala
3. Kirde KRK 8. Võsu I
4. Tõrremäe I  
5. Spordikool 'B'  
 
1. voor           Tulemus
Kadrina Haljala T 17.11 19.30 Kadrina SH 2:3
Kirde KRk AKAT K 18.11 19.00 Tapa sõjav. 2:3
Spordikool"A" Võsu I N 19.11 18.30 Spordihall 3:1
Tõrremäe I Spordikool"B"  N 19.11   20.00  Rahu hall 3:1
 
2. voor           Tulemus
Kadrina Tõrremäe T 24.11 19.30 Kadrina 3:0
Kirde KRK Võsu I K 25.11 19.00 Tapa sõjav. 3:0
Haljala AKAT N 26.11 19.00 Haljala 3:1
Spordikool"A" Spordikool"B"  K  02.12  18.00  Spordihall 0:3
 
3. voor           Tulemus
Spordikool"A" AKAT E 30.11 18.30 Spordihall 3:0
Kirde KRK Tõrremäe I K 02.12 19.00 Tapa sõjav. 1:3
Haljala Võru I N 03.12 19.00 Haljala 3:0
Kadrina Spordikool"B" E 07.12 18.30 Spordihall 3:1
 
4. voor           Tulemus
Tõrremäe I Võsu I E 14.12 20.00 Rahu hall 3:0
Spordikool"B" Kirde KRK E 14.12 18.30 Spordihall 3:0
Kadrina AKAT T 15.12 19.00 Kadrina 3:1
Haljala Spordikool"A" N 17.12 19.00 Haljala 1:3
 
5. voor           Tulemus
Spordikool"B" Võsu I E 04.01 18.30 Spordihall 3:0
Kirde KRK Haljala K 06.01 19.00 Tapa sõjav. 1:3
Tõrremäe I AKAT N 07.01 20.00 Rahu hall 3:0
Spordikool"A" Kadrina  E  04.01  18.30 Spordihall 3:0
 
6. voor           Tulemus
Spordikool"A" Kirde KRK E 11.01 18.30 Spordihall 3:1
Kadrina Võsu I T 12.01 19.30 Kadrina SH 3:0
Haljala Tõrremäe I N 14.01 19.00 Haljala 0:3
Spordikool"B" AKAT E 18.01 18.30 Spordihall 3:0
 
7. voor           Tulemus
Kadrina Kirde KRK T 19.01 19.30 Kadrina SH 3:0
Võsu I AKAT K 20.01 19,30 Kalevi hall 1:3
Haljala Spordikool"B" T 26.01 19.00 Haljala 3:0
Spordikool"A" Tõrremäe I E 25.01 20.00 Rahu hall 3:1
 

Põhiturniiri tabel

    1 2 3 4 5 6 7 8   punktid suhe koht
1 Spordikool 'A'   3:0 3:1 3:1 0:3 3:0 3:1 3:1   13   I
2 Kadrina 0:3   3:0 3:0 3:1 3:1 2:3 3:0   12 17:8 II
3 Kirde KRK 1:3 0:3   1:3 0:3 2:3 1:3  3:0   8   7.
4 Tõrremäe I 1:3 0:3 3:1   3:1 3:0 3:0 3:0   12 16:8 III
5 Spordikool 'B' 3:0 1:3 3:0 1:3   3:0 0:3 3:0   11   5.
6 AKAT 0:3 1:3 3:2 0:3 0:3   1:3 3:1   9   6.
7 Haljala 1:3 3:2 3:1 0:3 3:0 3:1   3:0   12 16:10 4.
8 Võsu I 1:3 0:3  0:3 0:3 0:3 1:3 0:3     7   8.
                           

----------------------------------------------------------------------

2. RING nelikutes 1. - 4.

1. Tõrremäe  
2. Kadrina  
3. Haljala  
4. Spordikool 'A'  
   
 
1. - 4.           Tulemus
Tõrremäe Kadrina E 22.02 20.00 Rahu hall 0:3
Haljala Kadrina N 25.02 19.00 Haljala  3:1
Spordikool 'A' Haljala N 04.03 18.30 Spordihall 3:0 
Tõrremäe Spordikool 'A' E 08.03 20.00 Rahu hall  1:3
Tõrremäe Haljala N 11.03 20.00 Rahu hall  3:1
Kadrina Spordikool 'A'  E  16.03  19.00  Kadrina 3:0 
 

2. Ring turniiritabel 1.-4.

    1 2 3 4           punktid suhe koht
1 Tõrremäe   0:3  3:1  1:3        238:252  0,9444  4  4:7 III 
2 Kadrina 3:0    1:3  3:0            5  7:3  I
3 Haljala 1:3   3:1    0:3        227:248  0,9153  4  4:7  4.
4 Spordikool 'A'  3:1  0:3  3:0              5  6:4  II
                           
                           
                           
                           
                           

---------------------------------------------------------------------

2. RING nelikutes 5. - 8.

1. Võsu I  
2. AKAT  
3. Spordikool 'B'  
4. Kirde KRK  
   
 
5. - 8.           Tulemus
Võsu I AKAT T 02.03 20.00 Spordihall  2:3
Spordikool 'B' AKAT P 07.03 16.00 Kalevi hall  3:0
Võsu I Spordikool 'B' K 10.03 19.30 Kalevi hall  2:3
Spordikool 'B' Kirde KRK E 15.03 18.30 Spordihall  3:1
Kirde KRK Võsu I K 17.03 19.00 Tapa  3:0
Kirde KRK AKAT E 21.03 19.00 Tapa 3:0
 

2. Ring turniiritabel 5.-8.

    1 2 3 4          

Rivaal.ri.ee otsing


Jaga Virumaa võrkpalli!