Võrkpalliklubi Rivaal / Lääne-Virumaa võrkpall

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust
Võrkpalliklubi Rivaal Võrkpalliblogi arhiiv Kaibald on võidusoone üles leidnud

Kaibald on võidusoone üles leidnud

Prindi

Rakvere Grossi Toidukaubad ja TTÜ kohtusid sel hooajal ametlikes mängudes kolmandat korda ja kolmandat korda võis Aigor Kaibald rahulolevalt muheleda. Eilses Tallinnas toimunud Schenker Liiga mängus alistas TTÜ Rakvere meeskonna 3:0 (25:20 25:15 25:21) ja jätkab täiseduga.

argaiv1677

Rakvere meeskonna ridu oli nõrgestanud möllav viirus, mille tõttu ei olnud võimalik treeninguid korralikult läbi viia, sest nädala keskel puudusid haiguse tõttu pooled mängijad. Mängukõlblik polnud veel ka Reimo Rannar. Seega võtsid keskel kohad sisse Harri Palmar ja Hendrik Kurik.

Sama probleem valitses ka TTÜ meeskonnas, mille peatreener Aigor Kaibald koguni mängu ajal maski kandis. Kohtumise parim oli TTÜ nurgaründaja Andris Õunpuu, kelle kümme lööki punkti tõid.

Samal päeval mängisid Võrus Rakvere meeskonna tänane vastane Valio Võru VK ning Schenker Liiga liider Pärnu VK. Pärnakad ei vääratanud ka seekord ning võitsid numbriliselt tasavägise mängu 3:1 (25:23 25:21 23:25 25:23), kusjuures kahte kaotatud avageimi dikteeris Võru meeskond, kuid geimi lõppudes andis initsiatiivi käest. Võrulaste poolelt paistsid rünnakul järjekordselt silma Karl Jaani ja Madis Järveots ning tähelepanuväärne on seegi, et vastastele löödi 7 pallinguässa (2x Jaani ja Mirko Hani). Haiguse tõttu puudusid sidemängija Ott Nauts ning temporündaja Kaido Treima.

 

Rivaal.ri.ee otsing


Jaga Virumaa võrkpalli!