Võrkpalliklubi Rivaal Võrkpalliblogi arhiiv Võrkpalli karikavõistlustel ootavad ees finaalid

Võrkpalli karikavõistlustel ootavad ees finaalid

Lääne-Virumaa meeste võrkpalli selle aasta karikavõistlustel on veerand- ja poolfinaalid mängitud ning finaali said eeldatavalt kaks parimat. Detsembris peetavatele otsustavatele finaalmängudele jõudsid eelmise aasta karikavõitja Kadrina ja finalist Rakvere SK A-klassi meeskond.

argaiv1105

Veerandfinaalides võitis Kadrina kahel korral 3:1 Võsu I meeskonda, Haljala oli üle Kirde KRK meeskonnast 3:1 ja 3:0, Tõrremäe I sai jagu Estonian Cellist 3:0 ja 3:1 ning spordikooli poisid võitsid Rakvere ametikooli 3:1 ja 3:0.

Ka poolfinaalid möödusid üllatusteta, eeldatavad favoriidid ei vääratanud. Kadrina jaks käis üle Haljalast 3:1 ja 3:2. Spordikoolile avaldas südi vastupanu Tõrremäe I meeskond, kes pärast avamängu kindlat 0:3 kaotust suutis oma noored vastased korduskohtumises üle mängida 3:2, kuid suurema arvu geimivõitude tõttu kuulus finaalikoht spordikoolile.

Finaal mängitakse kahe võiduni. Vajadusel peetakse kolmas kohtumine selle võistkonna väljakul, kellel on kahe mängu kokkuvõttes parem geimide või punktide suhe.

Esimene finaalmäng toimub 8. detsembril algusega kell 19.30 Kadrinas ning kordusmäng esialgsetel andmetel 11. detsembril kell 18 Rakveres.