Võrkpalliklubi Rivaal Võrkpalliblogi arhiiv Esimene ring lõppes kaotusega

Esimene ring lõppes kaotusega

Rakvere Grossi Toidukaubad meeskonna jaoks on selle hooaja Schenker Liiga põhiturniiri esimene ring lõppenud. Pühapäeval kaotati Ozolniekis sealsele Biolars/Olaine meeskonnale 0:3 (-18, -24, -20).

argaiv1105

Rakvere Grossi Toidukaubad meeskond alustas järgmises koosseisus: Hardi Paas, Reimo Rannar, Hendrik Kurik, Kaarel Pomerants, Virko Vantsi, Ilmar Mõtus ja teist kohtumist järjest mängis libero kohal Kaspar Pomerants. Kaasas olid ka Andrus Palberg ning Ronald Järv.

Peatreener Mati Meriranna sõnul oli mäng esimeses geimis võrdne kuni seisuni 15:16, siis eksis Ilmar Mõtus rünnakul neli korda järjest ning geim oli läinud. Teises geimis eksis Reimo Rannar lihtsa palli löömisel seisul 24:24.

Rakverlaste edukaim rünnakul oli Virko Vantsi, kelle vastas oli suhteliselt madal blokk. Rahule jäi Merirand ka Kaspar Pomerantsiga libero kohal, Kaarel Pomerants teeb häid esitusi, kuid võib ka lihtsates situatsioonides arusaamatul kombel eksida. Tanel Uusküla pole kuu aega haiguse tõttu mängida saanud ning ka Reimo Rannari vorm pole praegu kiita. “Me saame ainult siis tulemust teha kui kõik liinid töötavad ning lihtsates situatsioonides ei eksita” ütles Mati Merirand.

Ozolnieki meeskond on hästi komplekteeritud ning kogenud. Säilitanud mulluse põhituumiku tõid nad juurde mängijaid nii Cesisest, Riiast kui Kuldigast.

Esimese ringi kaheksa mängu, neist kolm kodumängu, on Rakvere meeskonnal peetud. Avamängu üllatusvõit Tallinna Selveri üle jäigi avaringi ainsaks ja paraku ei tõsta ükski vägi rakverlasi pärast esimest ringi turniiritabeli viimasest kohast kõrgemale.

Nüüd ootab ees ligi kuuajaline kosumisperiood ning 3. jaanuaril võetakse kodus vastu TTÜ meeskond.