Võrkpalliklubi Rivaal Võrkpalliblogi arhiiv Karikafinaali avakohtumine möödus tasavägiselt

Karikafinaali avakohtumine möödus tasavägiselt

Eile Kadrinas peetud Lääne-Virumaa meeste karikafinaali avamäng Kadrina ja Rakvere SK “A” meeskondade vahel oli võitluslik ning tasavägine. Nooremad said lõpuks oma tahtmise, võites kohtumise 3:2 (22:25, 26:24, 25:19, 18:25, 15:9). Kaalukeeleks kujunes teine geim, kus spordikooli poiste treeneri Mati Meriranna sõnul oli neil rohkem õnne.

argaiv1105

Meeskondade põhikoosseisud. Kadrina – Ivo Järvala, Rain Laanemets, Raigo Pärs, Kert Rang, Mihkel Merima, Uku Kalja ning liberona Tõnu Rummo. Spordikool A meeskonna põhikoosseisu kuulusid Ronald Järv, Kaspar Pomerants, Tanel Uusküla, Arnold Annus, Janno Mäemets, Uku Salumäe ja libero Hardi Talv. Vahetusmeestena käisid platsil ka Olari Aas ja Kristjan Tambik.

Avageimis üllatasid väljakuperemehed oma vastaseid kohe tugeva rünnakuga. Head teineteisemõistmist demonstreerisid Ivo Järvala ja Rain Laanemets, viimase pommlöökide vastu olid spordikooli poisid võimetud. Kadrinlased juhtisid veenvalt kogu geimi vältel.

Teises geimis olid võiduvõimalusi mõlemal poolel, õnne oli rohkem külalistel. Spordikooli meeskonnas tõusis põhiründajaks Janno Mäemets. Kolmandas geimis oli juba juhtiv pool spordikool ning tundus juba, et kaalukauss on langenud. Neljandas geimis omakorda eksisid rakverlased lubatust rohkem ning nii mindigi otsustavale viiendale geimile. Oli näha, et täit võimsust ei ole saavutanud pikalt põdenud Tanel Uusküla. Viiendas geimis oli spordikool juba domineerivaks pooleks ning viis geimi kindlalt lõpule.

Mati Meriranna sõnul oli mäng huvitav ning mõlemad pooled demonstreerisid nauditavat võrkpalli. Mitmelgi korral püsis pall kaua mängus. Demonstreeriti nii tugevaid ründelööke kui toodi kaitses üles raskeid palle.

Kordusmäng peetakse reedel 11. detsembril Rakveres Rahu hallis algusega kell 18.30. Rakverlaste võidu korral kuulub karikas neile, kuid kadrinlaste edu korral peetakse ka veel üks otsustav kolmas kohtumine. Avamäng näitas, et karikavõitja ei pruugi reedel veel selguda.