Võrkpalliklubi Rivaal / Lääne-Virumaa võrkpall

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust
Võrkpalliklubi Rivaal Võrkpalliblogi arhiiv Rakvere võrgupoisid jätsid võidukarika koju

Rakvere võrgupoisid jätsid võidukarika koju

Prindi

Rakvere spordihoones peetud kuni 18aastaste poiste Eesti Võrkpalli Liidu karikavõistlustel võttis võidu koduseinte toetusel mänginud Rakvere SK/Grossi Toidukaubad.

argaiv1677

Läinud nädalal oli Rakvere spordihall kolmel päeval Eesti parimate noorte võrkpallurite päralt: kuue meeskonna osalusel peetud finaalturniiril selgusid Eesti Võrkpalli Liidu karikavõitjad poiste U18 vanuseklassis.

Tasavägiste heitluste tulemusena läks nii, et kolm teistest enim ja võrdsel arvul punkte kogunud võistkonda - Rakve­re SK, Võru SK ja Saaremaa SK - pidid kõik korra kaotusekibedust tundma ning nn surnud ringist väljusid pärast võidetud geimide ülelugemist võitjana Rakvere spordikooli poisid. Võõrustajatele järgnesid esikolmikus Võru SK ja Saaremaa SK, Türi VK oli neljas, Premium 7/Tartu viies ning Pärnu VK kuues. Rakvere poisid alistasid oma treeneri Mati Meriranna juhendamisel avapäeva kahes kohtumises kuivalt, tulemusega 3:0, Türi VK ja Võru SK võistkonna. Reede ennelõunal peetud mängus Saaremaa SK meeskonnaga pidid Rakvere võrkpallinoored tasavägise heitluse järel tunnistama saarlaste 3:2 paremust. Reedeses teises mängus alistasid rakverlased aga kindlalt 3:0 Premium 7/Tartu ja laupäeval karikavõistluste viimases kohtumises sama kindlalt skooriga 3:0 Pärnu VK võistkonna. "Võitlust oli igas mängus, ka nendes, kus võit kindlalt tuli," rõõmustas võistkonna Rakvere SK/Grossi Toidukaubad peatreener Mati Merirand koduseinte toetusel kulgenud karikamängude üle. "Teadsime, et B-klassis on kolm võrdväärset liidrit, ning seepärast riski peale ei läinud, iga geim oli tähtis ning platsil oli enamasti võistkonna põhikoosseis. Mänguaega said aga kõik poisid, teiste hulgas nooruke, alles miniklassi mängija Tauno Põldpere, kes tegi tartlaste vastu hea mängu," lisas Merirand. Karika võitnud meeskonna Rak­vere SK/Grossi Toidukaubad ridades mängisid Tauno Põldpere, Konstantin Nikolen­ko, Ronald Järv, Mihkel Hiielaid, Marko Kruusimägi, Hardi Talv, Olari Aas, Sander Konso, Mihkel Veski ja Kristjan Tambik.

 

Rivaal.ri.ee otsing


Jaga Virumaa võrkpalli!