Võrkpalliklubi Rivaal / Lääne-Virumaa võrkpall

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust
Võrkpalliklubi Rivaal Võrkpalliblogi arhiiv L-V meeste 2010.a. Rahvaliiga kohamängud

L-V meeste 2010.a. Rahvaliiga kohamängud

Prindi

[print_link]

argaiv1677

KOHAMÄNGUD

1.-4. koht

5.-8. koht

9.-12. koht

13.-17. koht

Mängud jätkuvad play-off ja Lääne-Virumaa MV üldparemusjärjetuse selgitamiseks.Selle kohta on eraldi leht. 

----------------------------------------------------------------------

 

1. Laekvere  
2. Arendus & Haldus  
3. RRG  
4. Kadrina Kk  
   
 
1.-4. ajakava           Tulemus
Kadrina Kk Laekvere N 28.01 19.00 Kadrina kool  3:1
RRG Arendus & Haldus N 28.01 19.00 RRG võimla 3:0
Kadrina Kk Arendus & Haldus N 04.02 19.00 Kadrina kool  3:0
RRG Laekvere E 01.02 19.00 Kalevi hall  3:0
Laekvere Arendus & Haldus E 08.02 19.00 Muuga SH  3:0
RRG Kadrina Kk E 08.02 19.00 RRG võimla  3:1
 
Kohamängud 1.-4.  turniiritabel
    1 2 3 4   punktid suhe koht
1 Laekvere    3:0  0:3  1:3    4    III
2 Arendus & Haldus  0:3   0:3  0:3    3    4.
3 RRG  3:0 3:0    3:1    6    I
4 Kadrina Kk  3:1  3:0  1:3      5    II
                   

Kohamängud 5.-8. tagasi üles

1. Triigi  
2. Väike-Maarja PK  
3. Tõrremäe II  
4.  Palmse  
   
 
5.-8. ajakava           Tulemus
Triigi V.-Maarja PK E 25.01 18.30 Triigi  3:0
Tõrremäe II Palmse N 28.01 20.00 Rahu hall  3:1
Palmse V.-Maarja PK T 02.02 17.30 Võsu SH  1:3
Triigi Tõrremäe II K 03.02 18.30 Triigi  1:3
Palmse Triigi T 09.02 17.30 Võsu SH  3:1
V.-Maarja PK Tõrremäe II K 10.02 19.00 V.-Maarja  3:0
 
Kohamängud 5.-8.  turniiritabel
    1 2 3 4   punktid suhe koht
1 Triigi    3:0  1:3  1:3    4  0,8 7. 
2 V.-Maarja PK  0:3    3:0  3:1    5  1,5  5.
3 Tõrremäe II  3:1 0:3     3:1    5  1,2  6.
4 Palmse  3:1 1:3   1:3      4  0.7  8.
                   

Kohamängud 9.-12. tagasi üles

1. Avinurme  
2. Tamsalu  
3. Rakvere AK  
4. Estonian Cell  
   
 
9.-12. ajakava           Tulemus
Estonian Cell Avinurme K 27.01 18.00 Kunda SH  3:0
Rakvere AK Tamsalu P 21.02 20.00 Tamsalus  3:0
Estonian Cell Rakvere AK K 03.02 18.00 Kunda SH  0:3
Tamsalu Avinurme L 06.02 15.00 Tamsalu SH  3:2
Tamsalu Estonian Cell L 13.02 15.00 Tamsalu SH  0:3
Rakvere AK Avinurme E 15.02 20.00 Spordihall  3:1
 
Kohamängud 9.-12.  turniiritabel
    1 2 3 4   punktid suhe koht
1 Avinurme    2:3  1:3  0:3    3   12. 
2 Tamsalu  3:2    0:3  0:3    4    11.
3 Rakvere AK  3:1  3:0    3:0    6    9.
4 Estonian Cell  3:0  3:0  0:3      5    10.
                   

Kohamängud 13.-17. tagasi üles

1. Simuna  
2. Veltsi  
3. Võsu II  
4. Spordikool 'B' II  
5. Pupu  
 
Pupu Võsu II N 03.03 19.30 Kalevi hall 2:3
Simuna Veltsi K 27.01 20.00 Simuna 3:0
Pupu Veltsi N 04.02 20.00 Spordihall  3:0
Võsu II Spordikool 'B' II K 03.02 19.30 Kalevi  hall  3:1
Pupu Spordikool 'B' II N 11.02 20.00 Spordihall  3:2
Simuna Võsu II K 10.02 20.00 Simuna  0:3
Spordikool 'B' II Simuna E 15.02 18.30 Spordihall  3:1
Võsu II Veltsi K 17.02 19.30 Kalevi hall  3:0
Spordikool 'B' II Veltsi E 22.02 20.00 Spordihall  3:0
Pupu Simuna E 22.02 20.00 Spordihall  3:2
Kohamängud 13.-17.  turniiritabel
    1 2 3 4 5 punktid suhe koht
1 Simuna   3:0  0:3  1:3  2:3  5    16.
2 Veltsi 0:3    0:3  0:3  0:3  4    17.
3 Võsu II  3:0  3:0    3:1  3:2  8    13.
4 Spordikool 'B' II 3:1   3:0  1:3    2:3  6    15.
5 Pupu  3:2  3:0  2:3  3:2    7    14.
 

Rivaal.ri.ee otsing


Jaga Virumaa võrkpalli!