Rong pole veel läinud

Rakvere Grossi Toidukaubad pidas Schenker Liigas laupäeval oma kolmanda vahegrupi mängu Daugavpilsis. Mängu lõpp läks käest ära ning tuli vastu võtta kaotus 1:3 (25:18 23:25 14:25 21:25).

argaiv1677

Arvestades kohtumise tähtsust sõideti kohale juba päev varem. Kohapeal selgus, et Virko Vantsi pole päris terve ning hommikusel treeningul tegi Hardi Paas seljale liiga.

Kohtumist alaustati järgmises koosseisus. Hardi Paas, Virko Vantsi, Kaarel Pomerants, Hendrik Kurik, Reimo Rannar, Ilmar Mõtus ning liberona Kaspar Pomerants. Mängu sekkusid ka Tanel Uusküla, Roland Järv ning Andrus Palberg.

Peatreener Mati Meriranna sõnul tuli esimeses geimis kõik hästi välja, blokk toimis ning avageim võideti kindlalt. Mängu tõi muutuse vastaste sidemängija vahetus kui Dmitijs Lavrenovsi asendas kogenud Mihails Majevskis. Teise geimi lõpus seisul 23:24 lugesid kohtunikud Virko Vantsi kuuendast tsoonist löödud palli auti.

Mati Merirand rääkis, et edasisest kahest geimist pole midagi suurt pajatada, sest rakverlaste pallingud kaotasid äkki oma jõu ning vastastel polnud mingeid raskusi nende vastuvõtul.

Mängijatest tõi ta esile Ilmar Mõtust ning ka Virko Vantsi muutus lõpuks hoolimata haigusest paremaks. Kindlasti avaldas kohtumisele mõju ka Hardi Paasi haige selg.

Hoolimata kaotusest pole lootus jõuda vahegrupist Schenker Liiga play-offidele veel kadunud. Kahele kohale on võimalused veel kolmel meeskonnal. Lisaks rakverlastele võivad sinna jõuda veel Tartu Pere Leib ja Biolars/Olaine Ozolnieki. Rakvere Grossi Toidukaubad peavad kolmapäeval kindlasti võitma Ozolnieki meeskonda vähemalt 3:1 ja siis on laupäeval Ozolnieki ja Tartu meeskondade omavaheline asi kumb edasi pääseb.

Kolmapäevane mäng algab Rakvere spordihallis kell 19.