Võrkpalliklubi Rivaal / Lääne-Virumaa võrkpall

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust
Võrkpalliklubi Rivaal Võrkpalliblogi arhiiv Meistriliigas lõppes põhiturniir, rahvaliigas teine etapp.

Meistriliigas lõppes põhiturniir, rahvaliigas teine etapp.

Prindi

Lääne-Virumaa meeste võrkpalli meistrivõistluste meistriliigas lõppes põhiturniir, mille neli paremat meeskonda mängivad omavahel veel üheringilise turniiri, mille järel selguvad kaks paremat, kes pääsevad otse poolfinaali ning teine nelik selgitab samuti üheringilisel turniiril need kaks viimast, kes mängivad välja koos rahvaliiga kahe paremaga välja kohad 7. -10. Esimese neliku kaks viimast ja teise neliku kaks esimest selgitavad välja veerandfinalistid.

argaiv1677

Põhiturniiri paremusjärjestus: 1. Spordikool A, 2. Kadrina, 3. Tõrremäe I, 4. Haljala, 5. Spordikool B, 6. AKAT, 7.-8. Kirde KRK ja Võsu I (omavaheline mäng mängimata, kuid tabeliseisu see ei muuda).

Rahvaliiga II etapp on samuti lõppenud. Teise etapi tulemused: 1. Rakvere reaalgümnaasium, 2. Kadrina keskkool, 3. Laekvere, 4. Arendus&Haldus, 5. V-Maarja päästekool, 6. Tõrremäe II, 7. Triigi, 8. Palmse, 9. Rakvere ametikool, 10. Estonian Cell, 11. Tamsalu, 12. Avinurme, 13. Võsu II, 14. Pupu, 15. Spordikool B II, 16. Simuna ja 17. Veltsi.

Vastavalt juhendile selgitatakse nüüd maakonna meistrivõistluste lõplikud kohad. Kui rahvaliiga kaks paremat RRG ja Kadrina KK ootavad oma vastaseid meistriliiga teisest nelikust, siis kohtadele 11.-14. mängivad Laekvere, Arendus&Haldus, V-Maarja päästekool ja Tõrremäe II. Kohtadele 15.-18. mängivad Triigi, Palmse, Rakvere ametikool ja Estonian Cell. Kohtadele 19. -22. mängivad Tamsalu, Avinurme, Võsu II ja Pupu. Ning kolmele viimasele 23. - 25. kohale mängivad Spordikool B II, Simuna ja Veltsi.

 

Rivaal.ri.ee otsing


Jaga Virumaa võrkpalli!