Võrkpalliklubi Rivaal / Lääne-Virumaa võrkpall

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust
Võrkpalliklubi Rivaal Võrkpalliblogi arhiiv LV meeste MV play-off ja kohamängud 2010

LV meeste MV play-off ja kohamängud 2010

Prindi

[print_link]

argaiv1105

Veerandfinaalid

Poolfinaalid

Finaalid

5.-6. koht

7.-10. koht

11.-14. koht

15.-18. koht

19.-22. koht

23.-25. koht

----------------------------------------------------------------------

Veerandfinaalid
            Tulemus
 Spordikool"B" Haljala   E  29.03 19.00   Spordihall  1:3
 Tõrremäe I  Kirde KRK  K 07.04   20.00  Rahu hall  3:0
 Haljala Spordikool"B"   E  12.04  19.00  Spordihall  3:1
 Kirde KRK  Tõrremäe  N 08.04  20.00  Rahu hall 0:3
             
             
Poolfinaalid
 kahe võiduni           Tulemus
 Kadrina  Haljala  N  22.o4  18.00  Haljalas  3:1
 Spordikool"A"  Tõrremäe  I  T  20.04  18.30  Spordihall  1:3
 Haljala  Kadrina  T 27.04 19.00   Kadrinas  0:3
 Tõrremäe  Spordikool"A"  N  22.04  20.00  Rahu hall  2:3
 Spordikool"A"  Tõrremäe I  T  04.05  18.30  Spordihall  3:0
             
Finaalid
            Tulemus
I-II k. Kadrina  Spordikool"A"  T 11.05   18.30  Kadrina SH  0:3
 Spordikool"A"  Kadrina  T  18.05  18.30  Spordihall  3:1
             
III-4.k.Tõrremäe I  Haljala  N 13.05  18.30 Rahu hall   3:1
 Haljala  Tõrremäe I  N  20.05  19.00  Haljala  3:2
Tõrremäe I  Haljala  N  27.05  20.00  Rahu hall  3:2
      1.  Rakvere Spordikool        2.  Kadrina         3.  Tõrremäe  I                         4.   Haljala 5. - 6. koht
             
 Kirde KRK            5.-6. koht
 Spordikool"B"            5.-6. koht
             
7.-10. koht
            Tulemus
 RRG  AKAT  N 01.04   18.30  Spordihall  3:1
 Kadrina Võsu I  N 01.04  19.00   Kadrina 2:3
 Võsu I RRG   K  07.04  19.30  Kalevi hall  3:0
 Kadrina AKAT   N  08.04  19.00  Kadrina 1:3
 RRG Kadrina   E  12.04  19.00  RRG 3:0
Võsu I AKAT   P 25.04  19.30  Kalevi hall  1:3
    1 2 3 4 punktid suhe koht
1  AKAT    3:1  1:3 3:1  5(7:5)  1,4;1,072  8.
2  Võsu I  1:3    3:0  3:2  5(7:5)  1,4;1,035  9.
3 RRG  3:1  0:3    3:0  5(6:4) 1,5   7.
4 Kadrina  1:3  2:3 0:3     3   10.
11. - 14. koht
            Tulemus
Laekvere Tõrremäe E 15.03 19.00 Muuga 2:3
V.-Maarja PK Arendus&Haldus K 17.03 19.00 V.-Maarja 3:0
Tõrremäe II Arendus&Haldus E 22.03 20.00 Rahu hall 3:0
V.-Maarja PK Laekvere K 24.03 19.00 V.-Maarja 3:0
Tõrremäe II V.-Maarja PK E 29.03 20.00 Rahu hall 2:3
Laekvere Arendus&Haldus E 29.03 19.00 Muuga  3:0
    1 2 3 4 punktid suhe koht
1 Laekvere    3:0  0:3  2:3  4    13.
2 Arendus&Haldus  0:3    0:3  0:3  3    14.
3 V.-Maarja PK  3:0  3:0    3:2  6    11.
4 Tõrremäe II 3:2   3:0  2:3    5    12.
15. - 18. koht
            Tulemus
Palmse Estonian Cell T 16.03 17.30 Võsu SH 2:3
Triigi Rakvere Ametikool K 17.03 18.30 Triigi 3:0
Palmse Rakvere Ametikool T 23.03 17.30 Võsu SH 3:0
Estonian Cell Triigi K 24.03 18.00 Kunda SH 1:3
Rakvere Ametikool Estonian Cell E 29.03 20.00 Spordihall 0:3
Triigi Palmse K 31.03 18.30 Triigi 3:0
    1 2 3 4 punktid suhe koht
1 Triigi    3:0 3:0  3:1  6   15.
2 Palmse  0:3    3:0  2:3  4   17.
3 Rakvere AK 0:3  0:3    0:3  3   18.
4 Estonian Cell  1:3  3:2  3:0    5   16.
19. - 22. koht
            Tulemus
Võsu II Avinurme K 17.03 19.30 Kalevi hall 0:3
Tamsalu Pupu L 20.03 15.00 Tamsalu 3:0
Võsu II Tamsalu K 28.04 19.30 Kalevi hall  0:3
Pupu Avinurme N 25.03 20.00 Spordihall 3:2
Tamsalu Avinurme L 27.03 15.00 Tamsalu 0:3
Pupu Võsu II E 29.03 20.00 Spordihall 3:0
    1 2 3 4 punktid suhe koht
1 Avinurme    3:0 3:0  2:3  5  2,6  19.
2 Tamsalu  0:3    3:0  3:0  5  2,0 20. 
3 Võsu II 0:3  0:3    0:3  3    22.
4 Pupu  3:2  0:3  3:0    5  1,2  21.
23. - 25. koht
            Tulemus
Simuna Veltsi K 17.03 20.00 Simuna 2:3
Spordikool"B"II Simuna P 28.03 16.00 Kalevi hall 2:3
Spordikool"B"II Veltsi P 04.04 16.00 Kalevi hall 3:1
    1 2 3   punktid suhe koht
1 Spordikool"B"II    2:3  3:1    3  1,25 23.
2 Simuna  3:2    2:3    3  1,0 24.
3 Veltsi  1:3 3:2       3  0.8 25.
                 
 

Rivaal.ri.ee otsing


Jaga Virumaa võrkpalli!