Võrkpalliklubi Rivaal / Lääne-Virumaa võrkpall

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust
Võrkpalliklubi Rivaal Võrkpalliblogi arhiiv Kodused meistrivõistlused jõudsid lõpusirgele

Kodused meistrivõistlused jõudsid lõpusirgele

Prindi

Lääne-Virumaa meeste võrkpalli meistrivõistluste meistriliigas on lõppenud ka teine ring, kus omavahel mängisid üheringilisel turniiril põhiturniiri esi- ja teine nelik. Esineliku vahelisel turniiril tuli võitjaks Kadrina, kes otsustavas kohtumises alistas Spordikool A klassi meeskonna 3:0. “Kadrina mängis väga hästi, meie nii hästi ei mänginud,” sõnas mängu tulemuse kohta spordikooli treener Mati Merirand. Kuigi Kadrina sai 1:3 kaotuse Haljalalt said nad kahe võiduga esikoha. Ka teiseks tulnud Spordikool A kogus kaks võitu. Ühe võiduga lõpetasid kolmas Tõrremäe I ja neljas Haljala. Nende omavahelise mängu võitis Tõrremäe 3:1.

argaiv1677

Teises nelikus võitis Spordikool B kõik oma kolm vastast, teiseks tuli Kirde KRK kahe võiduga, AKAT ühe võiduga kolmandaks ning neljandaks jäeti võiduta Võsu I.

Edasine jätkub taoliselt. Kadrina ja Spordikool A said otse poolfinaali. Veerandfinaalides kohtuvad Spordikool B ja Haljala ning Tõrremäe I ja Kirde KRK.

7.-10. koha selgitavad omavahel üheringilisel turniiril meistriliiga kaks nõrgemat AKAT ja Võsu I ning Rahvaliiga kaks paremat Rakvere reaalgümnaasium ja Kadrina keskkool. Need mängud algavad aprilli alguses. Täies hoos on turniirid, mille käigus selgitatakse lõplikult kohad 11-25. Neist näiteks turniiril kohtadele 11.-14. juhib Tõrremäe II, kes on võitnud mõlemad peetud kohtumised.

 

Rivaal.ri.ee otsing


Jaga Virumaa võrkpalli!