Vastane oli tugevam

Pühapäeval lõppes Eesti meistrivõistluste poolfinaalseeria Rakvere Grossi Toidukaubad ja Pärnu võrkplliklubi vahel. Ka kolmandas mängu võitis Pärnu VK 3:0 (25:20 25:19 25:13) ja jõudis finaali. Pärnulaste finaalivastane jäi eile selgumata, sest Tartu Pere Leib võitis Tallinna Selverit ning vähendas kaotussseisu 1:2-le.

argaiv1677

Rakvere Grossi Toidukaubad: Hardi Paas, Tanel Uusküla, Hendrik Kurik, Ilmar Mõtus, Virko Vantsi, Reimo Rannar ja libero Kaspar Pomerants. Teises geimis mängis Hendrik Kuriku asemel Andrus Palberg ning kolmandas Harri Palmar. Mängus osales ka Kaarel Pomerants.

Pärnu Võrkplliklubi: Agris Leitis, Elia Lulla, Janis Sirelpuu, Ardo Lünekund, Aivar Silm, Andrus Raadik ja libero Asko Esna. Väljakul käisid ka Dmitri Pašitskii ja Edgar Maier.

Esimeses kahes geimis oli rakverlaste peatreener Mati Meriranna sõnul võitlust küll, kuid tunda andis ennast juba väsimus. Sest kolm rasket mängu nelja päeva jooksul vastase püsiva surve all ei olnud kerge. “Vastane oli tugevam ning meil jäi hingest puudu,” tunnistas ta. Kokkuvõttes jäi ta kolme mängu jooksul kõige rohkem rahule Tanel Uuskülaga.

“Ma arvan, et see poolfinaalseeria oli meestele hea karastus ning ükskõik, kes meile pronksimängus vastu tuleb, on ka meil omad võimalused,” ütles Merirand.