Üllatust ei sündinud

Lääne-Virumaa meeste võrkpallimeistrivõistlustel selgus eile teine finalist. Kolmandas otsustavas kohtumises panid palli mängu Rakvere SK A klassi meeskond ning Tõrremäe I. Poiste tahe jäi peale 3:0 (25:23 25:18 25:19). Esimeses geimis jätkus tasavägist mängu spordikooli poolt vaadatuna kuni seisuni 21:21 ja teises 16:15. Kolmandas juhtisid nooremad kogu aeg turvaliselt, ainult korraks lasti ennast lõdvemaks ning vastane tuli järele 18:17. Tõrremäe poolelt paistsid silma nende sidemängija Mihkel Siim ja ründajad Maksim Butšenkov ja Toomas Stroo. Veel mängisid Timo Türbsal (kapten), Mario Pilli, Alar Madilainen ja Alar Tetting. Meeskonda kuuluv Janar Madilainen vaatas kohtumist tribüünilt.

argaiv1677

Spordikooli meeskond alustas oma põhikoosseisus sealhulgas Schenker Liiga karastusega Tanel Uusküla, Kaspar Pomerants ning Ronald Järv. Algkoosseisu kuulusid veel Janno Mäemets, Arnold Annus, Uku Salumäe ning libero Hardi Talv. Teisest geimist tuli Kaspar Pomerantsi asemel platsile Kristjan Tambik ning kolmandas tuli Arnold Annuse asemel Olari Aas.

Nendevahelise poolfinaali esimese mängu võitis Tõrremäe 3:1. “Nemad mängisid väga hästi, poisid nii hästi ei mänginud,” kommenteeris seda kohtumist spordikooli poiste treener Mati Merirand. Teine kohtumine möödus tasavägiselt ning alles kolme viimase geimiga suutsid noored kohtumise oma kasuks pöörata, kusjuures Tõrremäe oli kolmandas geimis finaalist ainult kahe punkti kaugusel. Seega võitis teise mängu Spordikooli A klassi meeskond 3:2 (21:25 21:25 25:23 25:19 15:11).

Teises poolfinaalis võitis Kadrina Haljalat 3:1 ja 3:0. Finaali jõudsid turniiri favoriidid Spordikooli A klassi meeskond ning Kadrina. Detsembris toimunud karikafinaalis jäid spordikooli omad peale 3:2 ja 3:1.