Võrkpalliklubi Rivaal / Lääne-Virumaa võrkpall

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust
Võrkpalliklubi Rivaal Võrkpalliblogi arhiiv Kundalannad võitsid taas võrgukulla

Kundalannad võitsid taas võrgukulla

Prindi

Lääne-Virumaa naiste võrkpallimeistrivõistluste kahe võiduni peetavas finaalseerias tuli esiliigas tänavu võitja selgitamiseks pidada kolm kohtumist.

argaiv1677

Kuigi Lääne-Virumaa naiste võrkpallimeistrivõistluste kindel favoriit Kunda Nordic Tsemendi naiskond kaotas avamängus kodusaalis üllatuslikult Rakvere naiskonnale 2:3, panid kundalannad oma paremuse maksma kahes järgmises mõõduvõtus Rakveres ja Kundas vastavalt tulemusega 3:1 ja 3:0 ning võitsid taas meistrikulla.

Vastane sundis pingutama

Kunda Nordic Tsemendi naiskonnas tulid Lääne-Virumaa meistriteks Renna Koha, Lenne Lahtvee, Sirli Laager, Aive Uueni, Serli Purk, Jaanika Veldre, Maris Talts, Kairi Press, Marju Zolotarjov, võistkonda juhendab treener Küllike Koha.

Hõbeda saanud Rakvere naiskonnas mängisid Kadri Vahula, Ester Šalk, Erle Jeršov, Ave Toomel, Ülle Raud, Ülle Teska, Triin Veideman, Maie Rummel, Maris Mäe ja Katalina Trubina.

Kiidan vastast, Rakvere naiskonna mängijad on hästi tublid, mängivad targalt, on osavad ja sunnivad meid ka platsil kõvasti pingutama,” leidis kullavõitu kommenteerides kundalannade treener Küllike Koha. “Kui vastane paneb pingutama ja kui siis võidame, on see suur rõõm.”

Küllike Koha sõnul pidid nad kahes viimases mängus kahe mängija vigastuse tõttu üles astuma uues koosseisus ja ilma varumängijateta, aga said hakkama. “Kiirus ja jõud olid küllap need trumbid, mis võidu meie poole kallutasid,” lisas ta.

Kahe võiduni peetud pronksimängude seerias võitis Kunda võrkpalliklubi (VK) esindusnaiskond üllatuslikult mõlemad mängud Rakvere spordikooli (SK) esindusvõistkonna vastu kindlalt tulemusega 3:0.

Pronksmedali võitnud Kunda VK naiskonnas mängisid Küllike Koha, Liisu Jäppinen, Kristin Karu, Aleksandra Seljutina, Veronika Rõkalova, Evely Press, Ksenja Ruževits.

Kümme naiskonda mängimas

Viienda koha sai esiliiga meistrivõistlustel Rakvere spordiveteranide koondis. Teises liigas tuli täiseduga esikohale Rakvere SK II võistkond, Kunda VK II naiskond võitis teise ning Kadrina keskkooli esindusvõistkond kolmanda koha. Järgnesid Rakvere SK III võistkond ja Kadrina keskkooli II võistkond.

Kokku osales Lääne-Virumaa naiste võrkpallimeistrivõistlustel kümme naiskonda, mis võistluste eestvedaja Ellen Arose sõnul näitab, et huvi maakondlikul tasemel võrkpallimängu vastu on naiste hulgas küllaltki suur ning tahetakse võistelda.

MEDALISTID

Lääne-Virumaa MV naiste võrkpallis:

kuld - Kunda Nordic Tsemendi naiskond

hõbe - Rakvere naiskond

pronks - Kunda võrkpalliklubi naiskond

Virumaa Teataja 14. mai 2010

 

Rivaal.ri.ee otsing


Jaga Virumaa võrkpalli!