Võrkpalliklubi Rivaal Võrkpalliblogi arhiiv Meistrikullad riputati kaela spordikooli noormeestele

Meistrikullad riputati kaela spordikooli noormeestele

Eile selgus selle hooaja Lääne-Virumaa meister meeste võrkpallis. Teises Rakvere spordihallis peetud finaalmängus võitis Rakvere Spordikooli A klassi meeskond Kadrina 3:1 (25:16 25:22 22:25 28:26) ning võis hakata õnnitlusi vastu võtma. Kahe võiduni peetavate finaalmängude avakohtumise Kadrinas võitsid samuti spordikooli meeskond 3:0.

argaiv1105

Kui eilse mängu kahe esimese geimi võitis spordikool kindlalt, siis Kadrina kosus mängu jooksul ning kallutas kolmanda geimi lõpu oma kasuks. Neljandas geimis asus Spordikool Tanel Uusküla pallinguseeria lõpuks juhtima 6:1, kuid mängis kiiresti oma edu maha. Geimi keskel said spordikooli noormehed uuesti 5-6 punktilise edu, kuid ka siis tuli Kadrina järele. Tasavägises lõpuheitluses oli ka Kadrinal võimalus mäng viiendale geimile viia, kuid spordikooli mängijad olid täpsemad ning Kaspar Pomerantsi ründelöök tegi seisuks 27:26 ja finaalseeriale pani lõpupunkti Kadrina mängija Ivo Järvela ebaõnestunud ründelöök võrku.

Kuldmedalid said Tanel Uusküla, Kaspar Pomerants, Ronald Järv, Kristjan Tambik, Olari Aas, Arnold Annus, Uku Salumäe, Janno Mäemets, Hardi Talv, Renar Tupits ja Martin Orav. Hõbemedalid võitsid Kadrina meeskonna koosseisus Ivo Järvala, Rain Laanemets, Meelis Järv, Kert Rang, Raigo Pärs, Jaan Rummi, Tõnu Rummo, Taavi Leinsalu, Mihkel Merimaa, Karel Kirsimäe ja Uku Kalja.