Võrkpalliklubi Rivaal Võrkpalliblogi arhiiv Võrkpallimeistrivõistlustel selgus ka viimane medalist

Võrkpallimeistrivõistlustel selgus ka viimane medalist

Eile õhtul mängiti Lääne-Virumaa meeste võrkpallimeistrivõistlustel otsustav pronksimäng. Kolmandat korda seisid teineteisepool võrku Tõrremäe I ja Haljala. Viiegeimilise mängu kaks esimest geimi kuulus Tõrremäele 25:17 ja 25:21. Järgmised kaks geimi võitis omakorda Haljala 25:21 ja 25:21. Medalid otsustanud viiendas geimis oli Tõrremäe kindlam ning võitis selle 15:9.

argaiv1677

Otsustavale kohtumisele eelnevates mängudes võitis avakohtumise Tõrremäe 3:1, teises viiegeimilises lahingus võitis Haljala 3:2.

Pronksmedalid said kaela Tõrremäe mängijad Timo Türbsal, Janar Madilainen, Alar Madilainen, Mario Pilli, Mihkel Siim, Maksim Butšenkov, Roman Jelissejev, Toomas Stroo ja Alar Tetting

Neljanda kohaga pidid leppima Haljala esindajad Hardi Viiber, Hannes Viiber, Marti Aros, Arnold Annus, Andrus Lehtpuu, Karmo Aros, Meelis Kari, Ain Altermann ja Ivo Toming.

Selle mänguga pandi paika Lääne-Virumaa meistrivõistluste kõik kohad. Maakonna meister selgus juba varem, kui Spordikooli A klassi meeskond alistas Kadrina. Kolmanda koha sai Tõrremäe I, neljandaks jäi Haljala ning viiendat-kuuendat kohta jäid jagama Tapa KRK ja Spordikooli B-klassi meeskond.