Võrkpalliklubi Rivaal / Lääne-Virumaa võrkpall

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust
Võrkpalliklubi Rivaal Ajakavad ja tabelid Lääne-Virumaa meeste 2011. aasta meistrivõistluste play-off ja kohamängud

Lääne-Virumaa meeste 2011. aasta meistrivõistluste play-off ja kohamängud

Prindi

VEERANDFINAALID (2 võiduni)

argaiv1105

meeskond meeskond nädalapäev kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Kadrina Haljala N 17.03 18.30 Kadrina sh   0:3  
Tõrremäe I     RRG/Rivalte Transport N 17.03 18.30 Rahu hall 3:2
Haljala Kadrina T 29.03 Haljala 1:3
RRG/Rivalte Transport Tõrremäe I E 28.03 19.00 RRG 1:3
Kadrina Haljala N 31.03 19.15 Kadrina 3:0

POOLFINAALID (2 võiduni)

meeskond meeskond nädalapäev kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Kirde Kaitseringkond Tõrremäe I K 06.04 19.00 Tapa 2:3
Spordikool "A"  Kadrina E 04.04 18.30 Spordihall 3:1
Tõrremäe Kirde Kaitseringkond E 11.04 20.00 Rahu hall 3:1
Kadrina Spordikool "A" N 07.04 19.15 Kadrina 2:3

FINAALID (2 võiduni)

meeskond meeskond nädalapäev kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Spordikool "A" Tõrremäe I N 14.04 18.30 Rakvere sh 3:2
Tõrremäe I Spordikool "A" K 20.04 19.00 Rahu hall 3:2
Spordikool "A" Tõrremäe I         T   26.04  18.30 Rakvere   sh    3:1

 I    Spordikool "A"

 II  Tõrremäe I

3.-4. KOHT  

meeskond meeskond nädalapäev kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Kirde Kaitseringkond Kadrina E 02.05 19.30 Tapa sõjav.sh 1:3

III    Kadrina

4.     Kirde KRK

5.-6. KOHT 

meeskond meeskond nädalapäev kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Haljala RRG/Rivalte Transport E 02.05    19.00 Haljala  3:0

5.  Haljala 

6.  RRG/Rivalte Transport


7.-10. KOHT

meeskond meeskond nädalapäev kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Laekvere Tõrremäe II    K   16.03 19.00 Laekvere 3:0
SVK  Triigi N 07.04 18.30 Rakvere sh 0:3
Triigi Tõrremäe II R 25.03 19.00 Triigi 3:1
Laekvere SVK N 20.04 19.00 Laekvere 3:2
Tõrremäe II SVK N 28.04 20.00 Rahu hall 3:0
Triigi Laekvere R 01.04 19.00 Triigi 2:3

 7.-10. KOHA TURNIIRITABEL

meeskond geimid punktid koht
Triigi L-V MV 2:3 3:1 3:0 8:4 5 8.
Laekvere 3:2 L-V MV 3:0 3:2 9:2 6 7.
Tõrremäe II 1:3 0:3 L-V MV 3:0 4:6 4 9.
SVK 0:3 2:3 0:3 L-V MV 2:9 3 10.

11.-14. KOHT

meeskond meeskond nädalapäev kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Kadrina Kk RLV   Massive T 15.03 18.30 Kadrina KK 0:3
Arendus&Haldus Avinurme K 23.03 20.00 Rakvere sh 3:0
Arendus&Haldus Kadrina  Kk K 30.03 20.00 Rakvere sh 3:0
RLV Massive Avinurme T 29.03 19.00 Võsu sh 3:0
Kadrina Kk Avinurme T 05.04 18.30 Kadrina Kk 2:3
Arendus&Haldus RLV Massive K 06.04 20.00 Rakvere sh 3:1

11.-14. KOHA TURNIIRITABEL

meeskond geimid punktid koht
Arendus&Haldus L-V MV 3:1 3:0 3:0 9:1 6 11.
RLV Massive 1:3 L-V MV 3:0 3:0 7:3 5 12.
Avinurme 0:3 0:3 L-V MV 3:2 3:8 4 13.
Kadrina Kk 0:3 0:3 2:3 L-V MV 2:9 3 14.

 15.-18. KOHT

meeskond meeskond nädalapäev kuupäev kellaaeg mängupaik tulemus
Spordikool "B" Rakvere Ametikool N 10.03 18.00 Rakvere sh 2:3
Spordikool "B" V-Maarja Päästekool K 16.03 18.30 Rakvere sh 1:3
Pupu Rakvere Ametikool N 17.03 20.00 Rakvere sh 1:3
V-Maarja Päästekool Rakvere Ametikool K 30.03 19.00 V-Maarja sh 3:0
Pupu Spordikool "B" N 31.03 20.00 Rakvere sh 0:3
V-Maarja Päästekool Pupu N 21.04 V.-Maarja sh 3:0

15.-18. KOHA TURNIIRITABEL

meeskond geimid punktid koht
Päästekool L-V MV 3:0 3:1 3:0 9:1 6 15.
Ametikool 0:3 L-V MV 3:2 3:1 6:6 5 16.
Spordikool B 1:3 2:3 L-V MV 3:0 6:6 4 17.
Pupu 0:3 1:3 0:3 L-V MV 1:9 3 18.

19.-21. KOHT

meeskond meeskond nädalapäev kuupäev kellaaeg mängupaik tulemus
Tamsalu Simuna L 19.03 15.00 Tamsalu 2:3
Simuna SVK 50 N 07.04 18.00 Kalevi hall 0:3
SVK 50 Tamsalu N 21.04 18.00 Kalevi hall 3:0

19.-21. KOHA TURNIIRITABEL

meeskond geimid punktid koht
Simuna L-V MV 0:3 3:2 3:5 3 20.
SVK 50 3:0 L-V MV 3:0 3:0 4 19.
Tamsalu 2:3 0:3 L-V MV 2:3 2 21.

 

Viimati uuendatud Esmaspäev, 03 Märts 2014 14:51  

Rivaal.ri.ee otsing


Jaga Virumaa võrkpalli!