Võrkpalliklubi Rivaal / Lääne-Virumaa võrkpall

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust
Võrkpalliklubi Rivaal Juhendid Lääne-Virumaa meeste 2012. aasta võrkpalli rahvaliiga juhend

Lääne-Virumaa meeste 2012. aasta võrkpalli rahvaliiga juhend

Prindi

I EESMÄRK:
1. Populariseerida vórkpallimängu maakonnas. 2. Anda maakonna harrastussportlastele võistlemise võimalusi. 3. Selgitada maakonna 2012. a. võrkpalli rahvaliiga võitja.

argaiv1677

II KORRALDAMINE:
Rahvaliiga turniiri viib läbi MTÜ Võrkpalliklubi Rivaal. Võistluste peakohtunik on Mati Merirand.

III AEG JA KOHT:
Mängud peetakse vastavalt ajakavale, oktoober 2011. a. - aprill 2012. a. võistlustest osavõtvate võistkondade väljakutel.

IV  OSAVÕTJAD:
Rahvaliigast võtavad osa meeskonnad, kes on komplekteeritud mängijatest: 1) elavad või töötavad Lääne-Virumaal, 2) on läinud õppima, 3) on spordiklubi liikmed või spordikooli õpilased. Erandkorras on lubatud peakohtuniku loal osaleda erinevates võistkondades. Registreerida võib kuni 12 mängijat. Võistkonna nimeline ülesandmisleht (treeningtundide ajad ja kontaktisiku aadress ning telefon) saata aadressil: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. või tuua Rakvere Spordikooli (Rakvere Spordihalli II korrus) hiljemalt 17.oktoobriks 2011. a..

V VÕISTLUSSÜSTEEM:
I etapp: Võistlused  viiakse läbi kahes alagrupis. Alagruppides mängitakse turniirisüsteemis 1 ring.
II etapp:  I alagrupi 1.-4. koht ja II alagrupi 1.-4. koht moodustavad 8 liikmelise grupi,  kus selgub rahvaliiga paremusjärjestus 1.- 8. kohani. Alagruppide 5.-8. koht moodustavad grupi, selgitamaks kohad 9.- 16.

VI  MAJANDAMINE:
Võistkonna osavõtumaks on 128.- eurot tasuda hiljemalt 25. oktoobriks 2011. a. Antud summa palume üle kanda MTÜ Võrkpalliklubi Rivaal arveldusarvele nr. 221010971429 Swedbank. Osavõtumaksu on võimalik tasuda ka sularahas.

VII  AUTASUSTAMINE:
Rahvaliiga kolme paremat meeskonda autasustatakse karika ja diplomiga, meeskonna liikmeid diplomi ja medaliga.

VIII ÜLDISELT:
Mängitakse Eestis ametlikult kasutusel olevate võistluspallidega. Kõik juhendis
määratlemata  või vaidlusalased küsimused lahendab peakohtunik. Mängitakse vastavalt rahvusvahelistele võistlusmäärustele.

Kõikide mängude tulemused teatada koheselt peakohtunik  Mati Merirannale tel.  510 2457 või e-posti  aadrssil: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Kohtunike tasu maksmine toimub korrektselt esitatud võistlusprotokollide alusel, aadressil Kastani 12, Rakvere Spordikoolis (Rakvere Spordihallis).

MATI MERIRAND
PEAKOHTUNIK

 

Rivaal.ri.ee otsing


Jaga Virumaa võrkpalli!