Võrkpalliklubi Rivaal / Lääne-Virumaa võrkpall

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust
Võrkpalliklubi Rivaal Ajakavad ja tabelid Lääne-Virumaa meeste 2012. aasta rahvaliiga

Lääne-Virumaa meeste 2012. aasta rahvaliiga

Prindi

PÕHITURNIIRI II ETAPP (I ja II alagrupp)

argaiv1105

I alagrupp, kohad 1.-8.

1. Laekvere 5. Palmse
2. Triigi 6. Rakvere Ametikool
3. SVK I 7. Tõrremäe II
4. Arendus & Haldus 8. Massive
1. voor Tulemus
SVK I Ametikool E 16.01 20.00 Rakvere sh    3:0
Laekvere Massive K 18.01 19.30 Muuga sh 3:2
Triigi Tõrremäe II R 20.01 19.00 Triigi 2:3
Arendus & Haldus Palmse K 18.01 20.00 Rakvere sh 3:0
2. voor Tulemus
Ametikool Arendus & Haldus E 23.01 20.00 Rakvere sh 0:3
Triigi Laekvere K 25.01 19.00 Triigi 3:0(lv)
Massive Palmse N 26.01 18.00 Võsu sh 3:2
Tõrremäe II SVK I N 26.01 20.00 Rahu hall     3:2
3. voor Tulemus
Laekvere SVK I K 01.02 19.30 Muuga sh 3:2
Palmse Ametikool N 02.02 18.00 Võsu sh 3:1
Triigi Massive R 03.02 19.00 Triigi 3:2
Arendus & Haldus Tõrremäe II K 01.02 20.00 Rakvere sh 2:3
4. voor Tulemus
Ametikool Massive E 06.02 20.00 Rakvere sh 0:3
Laekvere Arendus & Haldus K 08.02 19.00 Muuga sh 3:1
Tõrremäe II Palmse N 09.02 20.00 Rahu hall 3:0
Triigi SVK I R 10.02 19.00 Triigi 3:1
5. voor Tulemus
Ametikool Tõrremäe II E 13.02 20.00 Rakvere sh 0:3
Massive SVK I E 13.02 19.00 Rakvere sh 3:0
Laekvere Palmse N 16.02 19.30 Laekvere 3:0
Arendus & Haldus Triigi K 15.02 20.00 Rakvere sh 1:3
6. voor Tulemus
Tõrremäe II Massive E 20.02 20.00 Rahu hall 2:3
Laekvere Ametikool K 22.02 19.30 Muuga sh 3:0
Palmse Triigi N 01.03 18.00 Võsu sh 1:3
Arendus & Haldus SVK I K 22.02 20.00 Rakvere sh 3:0
7. voor Tulemus
Ametikool Triigi E 05.03 20.00 Rakvere sh 2:3
Tõrremäe II Laekvere N 08.03 20.00 Rahu hall 1:3
Palmse SVK I E 12.03 18.00 Võsu sh 3:0
Arendus & Haldus Massive K 28.03 20.00 Rakvere sh 0:3

I alagrupi tabeliseis

  1 2 3 4 5 6 7 8 punktid suhe koht
1. Laekvere MV 0:3 3:2 3:1 3:0 3:0 3:1 3:2 12 18:9 II
2. Triigi 3:0(lv) MV 3:1 3:1 3:1 3:2 2:3 3:2 13 20:10 I
3. SVK I 2:3 1:3 MV 1:3 0:3 3:0 2:3 0:3 8 9:18 7.
4. Arendus &Haldus 1:3 1:3 3:1 MV 3:0 3:0 2:3 0:3 10 13:13 5.
5. Palmse 0:3 1:3 3:0 0:3 MV 3:1 0:3 2:3 9 9:16 6.
6. Rakvere AK 0:3 2:3 0:3 0:3 1:3 MV 0:3 0:3 7 3:21 8.
7. Tõrremäe II 1:3 3:2 3:2 3:2 3:0 3:0 MV 2:3 12 18:12 4.
8. Massive 2:3 2:3 3:0 3:0 3:2 3:0 3:2 MV 12 19:10 III

II alagrupp, kohad 9.-16

1. Tamsalu 5. SVK II
2. V.-Maarja PK 6. Haljala
3. Avinurme 7. Rakvere Spordikool "B"
4. Simuna 8. Kadrina Keskkool
1. voor Tulemus
Haljala Avinurme E 16.01 18.45 Haljala 0:3
Simuna SVK II K 18.01 19.00 Simuna 1:3
Spordikool"B" Tamsalu P 22.01 18.00 Kalevi sh 3:2
Kadrina Kk V-Maarja PK N 19.01 18.30 Kadrina 3:1
2. voor Tulemus
Haljala Simuna E 23.01 18.45 Haljala 0:3
Kadrina Kk SVK II T 24.01 18.30 Kadrina kool 0:3
Spordikool"B" Avinurme K 25.01 18.00 Rakvere sh 3:1
V-Maarja PK Tamsalu K 25.01 19.00 V-Maarja 3:1
3. voor Tulemus
Spordikool"B" Simuna P 29.01 18.oo Kalevi sh 3:0
Haljala SVK II E 30.01 18.45 Haljala 0:3
Tamsalu Kadrina Kk L 04.02 15.00 Tamsalu 1:3
Avinurme V-Maarja PK N 12.04 19.00 Avinurme 2:3
4. voor Tulemus
Kadrina Kk Haljala T 07.02 18.30 Kadrina kool 3:0
Spordikool"B" SVK II P 05.02 18.00 Kalevi sh 2:3
Tamsalu Avinurme L 11.02 15.00 Tamsalu 0:3
Simuna V-Maarja K 08.02 19.00 Simuna 0:3
5. voor Tulemus
Kadrina Kk Avinurme T 14.02 18.30 Kadrina kool 3:0
Simuna Tamsalu K 15.02 19.00 Simuna 2:3
Spordikool "B" Haljala T 21.02 16.30 Rakvere sh 3:0
V-Maarja PK SVK II K 22.02 19.00 V-Maarja 3:0
6. voor Tulemus
Spordikool "B" Kadrina Kk E 27.02 16.30 Rakvere sh 3:0
Tamsalu SVK II L 03.03 15.00 Tamsalu  2:3
Avinurme Simuna L 03.03 14.00 Avinurme 3:2
Haljala V-Maarja PK E 27.02 18.45 Haljala 0:3
7. voor Tulemus
Haljala Tamsalu E 05.03 18.45 Haljala 1:3
Simuna Kadrina Kk K 07.03 19.00 Simuna 0:3
SVK II Avinurme P 11.03 18.00 Kalevi sh 3:0
Spordikool "B" V-Maarja PK E 12.03 18.30 Rakvere sh 3:1

II grupi tabeliseis

  1 2 3 4 5 6 7 8 punktid suhe koht
1. Tamsalu MV 1:3 0:3 3:2 2:3 3:1 2:3 1:3 9 12:17 14.
2. V-Maarja PK 3:1 MV 3:2 3:0 3:0 3:0 1:3 1:3 12 17:9 1,88 11.
3. Avinurme 3:0 2:3 MV 3:2 0:3 3:0 1:3 0:3 10 12:14 13.
4. Simuna 2:3 0:3 2:3 MV 1:3 3:0 0:3 0:3 8 8:18 15.
5. SVK II 3:2 0:3 3:0 3:1 MV 3:0 3:2 3:0 13 16:8 10.
6. Haljala 1:3 0:3 0:3 0:3 0:3 MV 0:3 0:3 7 1:21 16.
7. Spordikool "B" 3:2 3:1 3:1 3:0 2:3 3:0 MV 3:0 13 20:7 9.
8. Kadina Kk 3:1 3:1 3:0 3:0 0:3 3:0 0:3 MV 12 15:8 1,87 12.

___________________________________________________________

PÕHITURNIIR I ETAPP (I ja II alagrupp)

I alagrupp

1. Rakvere Ametikool 5. Tõrremäe II
2. Kadrina Keskkool 6. SVK II
3. Rakvere SK "B" 7. Haljala
4. Massive 8. Palmse

 

1. voor Tulemus
Spordikool "B" SVK II P 23.10 18.30 Kalevi hall 2:3
Haljala Ametikool E 24.10 18.45 Haljala 0:3
Tõrremäe II Massive N 27.10 20.00 Rahu hall 3:1

2. voor

Tulemus
Spordikool "B" Palmse P 30.10 18.30 Kalevi hall 2:3
Haljala Massive E 31.10 18.45 Haljala 2:3
Ametikool Kadrina Kk E 31.10 20.00 Spordihall 3:1
3. voor Tulemus
Ametikool Spordikool "B" T 06.12 18.00 Spordihall 3:1
Palmse Massive E 07.11 18.30 Võsu SH 3:1
Tõrremäe II Haljala N 10.11 20.00 Rahu hall 3:0
4. voor Tulemus
Ametikool Massive E 14.11 20.00 Spordihall 2:3
Haljala SVK II E 14.11 18.45 Haljala 3:2
Palmse Tõrremäe II N 17.11 18.30 Võsu SH 1:3
Spordikool "B" Kadrina Kk P 13.11 18.30 Kalevi hall 3:2
5. voor Tulemus
Ametikool Tõrremäe II E 21.11 20.00 Spordihall 3:2
Kadrina Kk Massive T 22.11 18.30 Kadrina kool 2:3
Palmse SVK II N 24.11 18.30 Võsu SH 3:0
6. voor Tulemus
Ametikool SVK II E 28.11 20.00 Spordihall 3:0
Spordikool "B" Massive E 28.11 18.30 Spordihall 1:3
Kadrina Kk Tõrremäe II T 29.11 18.30 Kadrina kool 3:0
7. voor Tulemus
Haljala Palmse E 05.12 18.45 Haljala 0:3
SVK II Kadrina Kk T 06.12 20.00 Spordihall 1:3
Tõrremäe II Spordikool"B" N 15.12 20.00 Rahu hall 3:1
8. voor Tulemus
Haljala Kadrina Kk E 12.12 18.45 Haljala 1:3
Palmse Rakvere AK N 12.12 18.30 Võsu SH 3:2
Massive SVK II P 15.12 17.30 Kalevi sh 0:3
9. voor Tulemus
Kadrina Kk Palmse T 20.12 18.30 Kadrina kool 0:3
Spordikool "B" Haljala T 03.01 18.00 Spordihall 3:2
Tõrremäe II SVK II N 29.12 20.00 Rahu hall 3:2

Põhiturniiri I alagrupi turniiritabel

1 2 3 4 5 6 7 8 punktid suhe koht
1 Spordikool B MV 1:3 3:2 1:3 1:3 2:3 3:2 2:3 9

13:19

0,68

6.
2 Ametikool 3:1 MV 3:1 2:3 3:2 3:0 3:0 2:3 12

19:7

2,71

II
3 Kadrina Kk 2:3 1:3 MV 2:3 3:0 3:1 3:1 0:3 10 14:14 5.
4 Massive 3:1 3:2 3:2 MV 1:3 0:3 3:2 1:3 11 14:16 4.
5 Tõrremäe II 3:1 2:3 0:3 3:1 MV 3:2 3:0 3:1 12

17:11

1,54

III
6 SVK II 3:2 0:3 1:3 3:0 2:3 MV 2:3 0:3 9

11:17

0,64

7.
7 Haljala 2:3 0:3 1:3 2:3 0:3 3:2 MV 0:3 8 8:20 8.
8 Palmse 3:2 3:2 3:0 3:1 1:3 3:0 3:0 MV 13 19:8 I

Põhiturniiri II alagrupp

1. Triigi 5. Tamsalu
2. Simuna 6. Väike-Maarja Päästekool
3. Laekvere 7. Avinurme
4. SVK I 8. Arendus & Haldus
1. voor Tulemus
Triigi Arendus&Haldus R 21.10 19.00 Triigi 3:0
Laekvere Päästekool E 09.01 19.30 Laekvere 3:1
SVK I Tamsalu T 25.10 20.00 Spordihall 3:0
Simuna Avinurme K 26.10 19.00 Simuna 1:3

 

2. voor Tulemus
Arendus&Haldus Tamsalu E 19.12 20.00 Spordihall 2:3
Päästekool SVK I N 12.01 19.00 V-Maarja 1:3
Triigi Simuna E 12.12 19.00 Triigi 3:2
Avinurme Laekvere N 3.11 19.00 Avinurme 0:3

 

3. voor Tulemus
SVK I Avinurme T 8.11 20.00 Spordihall 3:2
Simuna Arendus&Haldus K 9.11 19.00 Simuna 0:3
Laekvere Triigi K kokkuleppel 19.30 Laekvere 3:1
Tamsalu Päästekool L 12.11 15.00 Tamsalu 3:0
4. voor Tulemus
Arendus&Haldus Päästekool E 14.11 20.00 Spordihall 3:0
Simuna Laekvere K 16.11 19.00 Simuna 0:3
Triigi SVK I R 18.11 19.00 Triigi 3:0
Avinurme Tamsalu L 19.11 14.00 Avinurme 3:1

 

5. voor Tulemus
Laekvere Arendus&Haldus E 21.11 19.30 Laekvere 3:1
SVK I Simuna T 22.11 20.00 Spordihall 3:0
Päästekool Avinurme K 23.11 19.00 V-Maarja 3:0
Tamsalu Triigi P 27.11 15.00 Tamsalu 0:3

 

6. voor Tulemus
Arendus&Haldus Avinurme K 30.11 20.00 Spordihall 3:1
Simuna Tamsalu K 30.11 19.00 Simuna 1:3
Laekvere SVK I N 01.12 19.30 Laekvere 3:1
Triigi Päästekool R 02.12 19.00 Triigi 3:1

 

7. voor Tulemus
Arendus&Haldus SVK I K 07.12 20.00 Spordihall 0:3
Päästekool Simuna K 07.12 19.00 V-Maarja 3:0
Tamsalu Laekvere P 11.12 15.00 Tamsalu 2:3
Avinurme Triigi L 10.12 14.00 Avinurme 1:3

Põhiturniiri II alagrupi turniiritabel

1 2 3 4 5 6 7 8 punktid suhe koht
1 Triigi MV 3:2 1:3 3:0 3:0 3:1 3:1 3:0 13 19:7 II
2 Simuna 2:3 MV 0:3 0:3 1:3 0:3 1:3 0:3 7 4:21 8.
3 Laekvere 3:1 3:0 MV 3:1 3:2 3:1 3:0 3:1 14 21:6 I
4 SVK I 0:3 3:0 1:3 MV 3:0 3:1 3:2 3:0 12 16:9 III
5 Tamsalu 0:3 3:1 2:3 0:3 MV 3:0 1:3 3:2 10

12:15

0,8

5.
6 Päästekool 1:3 3:0 1:3 1:3 0:3 MV 3:0 0:3 9

9:15

0,6

6.
7 Avinurme 1:3 3:1 0:3 2:3 3:1 0:3 MV 1:3 9

10:17

0,58

7.
8 Arendus&Haldus 0:3 3:0 1:3 0:3 2:3 3:0 3:1 MV 10

12:13

0,92

4.
Viimati uuendatud Teisipäev, 13 November 2012 14:03  

Rivaal.ri.ee otsing


Jaga Virumaa võrkpalli!