Võrkpalliklubi Rivaal / Lääne-Virumaa võrkpall

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust
Võrkpalliklubi Rivaal Uudised VK Rivaali uudised Merirand: "Iga mees peab oma tasemel mängima"

Merirand: "Iga mees peab oma tasemel mängima"

Eesti meistrivõistluste esimeses veerandfinaalmängus on täna vastamisi TTÜ ja Rakvere Grossi Toidukaubad. Medalimängudele pääsemiseks on vaja kolme võitu. Sel hooajal on virulased üliõpilasklubile kolm korda kaotanud, aga viimati võitsid 3:2.

argaiv1677

 

Mitu mängu tuleb, peatreener?

Mati Merirand: Tänaõhtune mäng (kell 18 TTÜ spordihoones – toim.) näitab midagi ära. Oleme teinud mitu ilusat mängu, jaanuaris võitsime kuuest kohtumisest neli. Kõik algab servi vastuvõtust.

Saabute Tallinna parimas rivistuses?

Võtan kaasa kõik, keda võtta annab. Üks C-klassi poiss jääb maha – natuke tõbine veel. 196 sentimeetrit pikk, koordineeritud, tehniline. Loodan temast kasvatada väga hea sidemängija. Harjutab juba koos meestega, aga ma ei forsseeri tema arengut. Robert Viiber on tema nimi.

Mitu mängijat aastas teistele klubidele loovutad?

Paar mängijat läheb ära igal aastal. Ise ma eriti ei suuda täiskasvanud mehi mujalt endale meelitada. Oma mängijaid, kes meheks saanud, pole kerge meeskonnas hoida – ei maksa unistadagi. Meie ja Võru meeskond oleme siin kehvemas seisus kui suuremate linnade klubid. Nädalavahetusel, kui Schenkeri liiga finaal toimus, tegi kaasa viis minu endist õpilast.

Mitu poissi hooajavahetusel spordikoolist juurde võtad?

Nii palju kui vaja, et iga koht täidetud saaks. Kutsusin nurgaründaja kohale meie spordikooli lõpetanud Martti Juhkamit, Rakveres oleks ta saanud Eesti koondise huvides nurgaründaja kohal mängida. Aga teda tahavad teisedki klubid.

TTÜ trump on Deniss Sintov. Kelle peale loodad sina?

Heas vormis on Virko Vantsi, tema peab vedama. Aga ka keegi teine ei tohi oma tasemest kehvemini mängida.

07.03.2012
Valeri Maksimov, VOLLEY.EE

 

Jaga Virumaa võrkpalli!