Võrkpalliklubi Rivaal Uudised VK Rivaali uudised Võrkpallimeeskond alustas veerandfinaalseeriat võiduga

Võrkpallimeeskond alustas veerandfinaalseeriat võiduga

Eesti meeste võrkpallimeistrivõistlustel alistas võistkond Rakvere Grossi Toidukaubad Tallinnas peetud esimeses veerandfinaalkohtumises TTÜ meeskonna  tulemusega 3:2 (21:25, 25:22, 18:25, 25:20, 15:12) ning asus veerandfinaalseeriat 1:0 juhtima.

argaiv1105

Virko Vantsi tõi Rakvere meeskonna parimana 22 punkti, Ilmar Mõtus toetas 18 punktiga, sealhulgas lõi ta neli ässpallingut.

“Mäng oli huvitav, kõikus geimiti mõlemal võistkonnal tervikuna, aga ka üksikutel mängijatel samamoodi,” kommenteeris võidukat avamängu rakverlaste treener Mati Merirand. “Kiiduväärt oli meie kaitsetöö, saime paljudele pallidele käed alla ning õigel hetkel rünnakul olla, teravust luua. Ja ässpallingud andsid mõistagi meestele omajagu indu juurde.”

Täna kell 19 võõrustavad rakverlased TTÜ pallureid Rakveres Rahu hallis peetavas teises veerandfinaalmängus. Veerandfinaalseerias mängitakse kolme võiduni, parim pääseb poolfinaali, kus ootavad juba ees põhiturniiri kaks paremat meeskonda Tallinna Selver ja Pärnu VK.