Võrkpalliklubi Rivaal Uudised VK Rivaali uudised TTÜ võitis raskest seisust Rakveret

TTÜ võitis raskest seisust Rakveret

Reedel jätkusid mängud Eesti võrkpalli-meistrivõistluste veerandfinaalseeriates, kus võidud teenisid Tartu Pere Leib ja TTÜ.

argaiv1105

Pingelisimaks kujunes Rakveres toimunud TTÜ ja kohaliku Rakvere Grossi Toidukaupa-de vaheline mõõduvõtt, milles külalised saavutasid 3:2 paremuse ning viigistasid kolme võiduni mängitava seeria üldseisu 1:1-le.

TTÜ tuli välja raskest seisust, sest kohtumise otsustavas viiendas geimis oldi veel 10:13 tagaajaja rollis. Tehnikatudengite parimana tõi nende välistäiendus Denis Sintov 22 punkti, neist viis blokist. Mihkel Tanila toetas võitjaid 15 (viis ässpallingut) ning Vaido Veek 14 punktiga.

Rakvere GT edukamad olid Virko Vantsi 26 (neli ässpallingut, kasutegur pluss 16), Ilmar Mõttus 17 ja Andrus Palberg 10 punktiga.

Tartu Pere Leib võitis omakorda võõrsil 3:0 Valio Võru VK, asudes seeriat juhtima 2:0. Priit Luik kogus tartlastest 12 ja Martti Juhkami 10 punkti, Andris Õunpuu tõi võrokestele 15 punkti.

Veerandfinaali kolmandad mängud peetakse 13. märtsil. TTÜ võtab Rakvere Grossi Toidukaubad vastu TTÜ spordihoones kell 18, kohtumisest teeb internetis otseülekande Tipikas TV.

Tulemused ja ajakava (Eesti meistrivõistlused võrkpallis, veerandfinaal)

07.03 Tartu Pere Leib - Valio Võru VK 3:0 (18, 19, 22)
07.03 TTÜ - Rakvere Grossi Toidukaubad 2:3 (21, -22, 18, -20, -12)

09.03 Valio Võru VK - Tartu Pere Leib 0:3 (-22, -17, -17)
09.03 Rakvere Grossi Toidukaubad - TTÜ 2:3 (23, -23, -21, 16, -15)