Võrkpalliklubi Rivaal Uudised VK Rivaali uudised Rakvere võrgumeestel seisab täna kodusaalis ees tähtis mäng

Rakvere võrgumeestel seisab täna kodusaalis ees tähtis mäng

Võistkond Rakvere Grossi Toidukaubad (GT) pidi teisipäeval Tallinnas Eesti meeste võrkpallimeistrivõistluste veerandfinaalseeria kolmandas mängus TTÜ esindusega tunnistama väljakuperemeeste 3:1 (25:18, 25:23, 22:25, 25:18) paremust.

argaiv1677

Rakvere edukaim oli taas Virko Vantsi, kes tõi 21 punkti, Ilmar Mõtus lisas 13 punkti.

Seeriat mängudega 2:1 juhtima asunud TTÜ meeskonda lahutab poolfinaali pääsemisest nüüd vaid üks võit ning seda tulevad nad Rakverre võtma täna õhtul. Kahe veerandfinalisti neljas mõõduvõtt Rakvere spordihallis algab kell 19.

Kui tänases vastasseisus võtavad võidu rakverlased, peetakse otsustav viies mäng taas Tallinnas. Selle paari võitja läheb poolfinaalis kokku põhiturniiri parima ehk Tallinna Selveriga.

Teisest veerandfinaalpaarist pääses poolfinaali võistkond Tartu Pere Leib, kes sai  Valio Võru Võrkpalliklubist jagu kõigis kolmes mängus. Poolfinaalis on ülikoolilinna meeskonna vastaseks Pärnu VK, esimene kohtumine peetakse 20. märtsil Pärnu spordihallis.