Võrkpalliklubi Rivaal / Lääne-Virumaa võrkpall

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust
Võrkpalliklubi Rivaal Uudised VK Rivaali uudised Rakveresse luuakse võrkpalli supermeeskonda

Rakveresse luuakse võrkpalli supermeeskonda

Endisaegset hiilgust taastada sooviv Rakvere võrkpalliklubi Rivaal asub mitmeaastase vaheaja järel uuel võistlushooajal taas jahtima kirkamaid medaleid.

argaiv1677

Viimastel hooaegadel võrkpalli Schenker liiga play-off`idest eemale jäänud ja Eesti meistrivõistlustelgi veerandfinaalmängudega piirdunud Rakvere võrkpallimeeskonna hinge ning peatreeneri Mati Meriranna sõnul soovib Lääne-Virumaa tugevaim võrkpallisats kodukamaral soiku jäänud klubivõrkpalli uuele elule puhuda.

"Mis seal väga salatseda, oleme tõepoolest mitmete meilt tuule tiibadesse saanud võrkpalluritega läbi rääkinud ning meile üllatuslikult neilt juba ka positiivse vastuse saanud," rääkis Merirand. "Nimesid ei tahaks nimetada aga ütleme nii, et kõik, kellega rääkinud oleme, on oma võrkpalli alghariduse saanud just Rakveres spordikoolis ning soovivad tänutundest siia naasta."

Meriranna julgetele sammudele andis rohelise tule viimastel aastatel Rakvere meeskonna nimesponsoriks olnud toidukaupluste keti Grossi Toidukaubad omanik Oleg Gross, kes lubas toetussummat suurendada ning panustada klubisse kolm korda nii suure summa, kui ajab läbi eurosarjas ja Schenker liigas tänavu suurema eduta esinenud Selver Tallinn.

Kinnitamata andmetel tunnevad elavat huvi sünnilinna klubisse naasmise vastu nii Janis Sirelpuu, Tanel Uusküla, Kaspar Pomerants kui ka näiteks viimased aastad Küprosel pallinud ja sealsest soojast kliimast tüdinenud Eivo Žuravljov. Viimase naasmise korral lubanud võrkpallitossud jalga tagasi tõmmata ka veteranid Laos Lukas, Ivo Järvala, Kristjan Kurik ja Teet Viita, kes kõik ennast kenasti vormis hoidnud.

Eesti meistrivõistluste finaalseeria eel on kuluaarides klubivahetusest juttu teinud samuti Balti liiga parim pommitaja Martti Juhkami, Elia Lulla, Reimo Rannar aga samuti Tartu Pere Leivas peatreeneri kohustusi täitev Rainer Vassiljev. Anonüümseks jääda soovinud allika kinnitusel paelub Vassiljevit Rakveres kogenud Mati Meriranna kõrval abitreeneri koht.

 

Jaga Virumaa võrkpalli!