Võrkpalliklubi Rivaal / Lääne-Virumaa võrkpall

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust
Võrkpalliklubi Rivaal Uudised VK Rivaali uudised Martti Juhkami mängib Eesti meeste võrkpallikoondises

Martti Juhkami mängib Eesti meeste võrkpallikoondises

Rakveres treener Mati Meriranna käe all võrkpalluriks sirgunud 24aastane Martti Juhkami, kes tänavu kevadel Tartu Pere Leiva meeskonna koosseisus Eesti meistriks tuli, valmistub Eesti koondisega septembrikuiseks Euroopa meistrivõistluste valiktsükliks.

argaiv1677

Täna peab koondis Tallinnas Kalevi spordihallis oma teise kontrollmängu Londoni olümpial mänginud Suurbritannia esindusega, enne seda võeti pealinnas mõõtu nelja riigi – Eesti, Soome, Läti ja Türgi – meeskonna osalusel peetud turniiril.

“Martti Juhkami mäng jättis väga hea mulje, ta on küll uustulnuk koondises, aga seda polnud tunda: enesekindlust oli tal piisavalt,” jäi oma kasvandikuga rahule Tallinnas mänge vaatamas käinud Mati Merirand.

Koondise treeneritel on vaja otsustada, kellega minna Euroopa meistrivõistluste kahele valikturniirile, mis peetakse 7.-9. septembrini Belgias ja 14.-16. septembrini Tallinnas, Kalevi spordihallis. Mängijaid, kes vääriks kohta 12 koondislase hulgas, on rohkem kui tosin.

“Nurgaründajate valik on seekord suur, Läti vastu mängis hästi Martti Juhkami, Soome vastu Kardo Kõresaar,” tunnustas koondise peatreener Avo Keel teiste hulgas Martti Juhkamit, kes algaval hooajal hakkab mängima Tallinna Selveri rivistuses.

Selverisse suundus Rakverest mängima ka võistkonna Rakvere Grossi Toidukaubad sidemängija Ronald Järv, kes kevadel gümnaasiumi lõpetas ja ülikoolis õpinguid jätkab. Eelmisest aastast mängib Selveris Rakverest pärit Reimo Rannar.

30.08.2012
Virumaa Teataja

 

Jaga Virumaa võrkpalli!