Võrkpalliklubi Rivaal / Lääne-Virumaa võrkpall

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust
Võrkpalliklubi Rivaal Uudised VK Rivaali uudised Fruit Xpress kaotas karikasarja avamängu

Fruit Xpress kaotas karikasarja avamängu

Eesti võrkpalli karikasarja 1/8-finaali avamäng Rakveres kohaliku Fruit Xpressi ja TTÜ meeskonna vahel lõppes kolmapäeval võõrustajate 0:3 (-14, -20, -21) allajäämisega. Korduskohtumine peetakse Tallinnas 7. novembril.

argaiv1677

Rakverlaste juhendaja Mati Merirand lausus tehnikatudengite tunnustuseks, et vastaste näol on tegemist hästi komplekteeritud ja tugeva võistkonnaga, kes kindlasti ütleb hooaja lõpus sõna sekka medalite jagamisel.

TTÜ tõsistest plaanidest annab märku seegi, et esmakordselt tuli nende rivistuses väljakule Eesti koondises ja välisklubides mänginud Jaanus Nõmmsalu, kes püüab Aigor Kaibaldi juhendatava meeskonnaga lepingut teenida.

Mati Meriranna sõnul sai ta parema pildi ette koduklubi palluritest. "Igat mängu peaks mängima maksimaalselt ja selleks ka keskenduma, et resultaati saavutada. Seekordne pilt näitas, et kui tahame, siis võime mängida küll," lisas ta.

Selleks nädalaks pole aga Rakvere Fruit Xpressi mängud veel mängitud - laupäeval, 27. oktoobril kell 17 on Riias Schenker liiga raames vastaseks Lase-R ja pühapäeval, 28. oktoobril kell 16 Zemgale saalis VK Biolars/Jelgava.

 

Jaga Virumaa võrkpalli!