Võrkpalliklubi Rivaal / Lääne-Virumaa võrkpall

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust
Võrkpalliklubi Rivaal Ajakavad ja tabelid Lääne-Virumaa 2013. aasta Rahvaliiga (II tugevusgrupp)

Lääne-Virumaa 2013. aasta Rahvaliiga (II tugevusgrupp)

Prindi

Lääne-Virumaa rahvaliiga  II tugevusgrupi kohamängud

argaiv1105

1.-7. koht

1. voor TULEMUS
Tõrremäe II  Avinurme    E 04.02 20.00 Rahu hall 3:2
Ametikool Triigi E 04.02 19.00 Rakvere SH 3:0
Karkuse Massive K 06.02 20.00 Rakvere SH 0:3
Laekvere vaba
2. voor        TULEMUS
Karkuse Ametikool K 13.02 20.00 Rakvere SH 2:3
Triigi Tõrremäe II R 15.02 19.00 Triigi 3:0
Avinurme Laekvere R 15.02 18.30 Avinurme 0:3
Massive vaba
3. voor TULEMUS
Ametikool Massive E 18.02 19.00 Rakvere SH  3:2
Laekvere Triigi K 20.02 20.00 Laekvere  3:2
Tõrremäe II Karkuse N 21.02 20.00 Rahu hall  3:0
Avinurme vaba
4. voor TULEMUS
Karkuse Laekvere K 27.02 20.00 Rakvere SH  2:3
Tõrremäe II Massive N 28.02 20.00 Rahu hall  0:3
Triigi Avinurme R 01.03 19.00 Triigi  3:0
Ametikool vaba
5. voor TULEMUS
Laekvere Massive K 06.03 20.00 Laekvere   1:3
Tõrremäe II Ametikool N 07.03 20.00 Rahu hall   1:3
Avinurme Karkuse R 08.03 18.30 Avinurme   2:3
Triigi vaba
6. voor TULEMUS
Laekvere Ametikool K 13.03 20.00 Laekvere  2:3
Karkuse Triigi K 13.03 20.00 Rakvere SH  3:0
Avinurme Massive R 15.03 18.30 Avinurme  1:3
Tõrremäe II vaba
7. voor       TULEMUS
Ametikool Avinurme E 18.03 19.00 Rakvere SH  3:2
Laekvere Tõrremäe II K 20.03 20.00 Laekvere  3:0
Triigi Massive R 22.03 19.00 Triigi  1:3
Karkuse vaba

 

TURNIIRITABEL     1.-7.  koht

1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. punktid suhe koht
1. Karkuse MV 2:3 0:3 3:0 2:3 3:2 0:3    8 10:14  5.(0,71)
2. Laekvere 3:2 MV 1:3 3:2 2:3 3:0 3:0   10 15:10  III
3. Massive 3:0 3:1 MV 3:1 2:3 3:1 3:0    11 17:6   II
4. Triigi 0:3 2:3 1:3 MV 0:3 3:0 3:0    8 9:12  4.(0,75)
5. Ametikool 3:2 3:2 3:2 3:0 MV 3:2 3:1    12 18:9   I
6. Avinurme 2:3 0:3 1:3 0:3 2:3 MV 2:3    6 7:18   7.
7. Tõrremäe II 3:0 0:3 0:3 0:3 1:3 3:2 MV    8 7:14   6.(0,5)

 

8.-14. koht

1. voor TULEMUS
Kadrina Kk. SVK II T 05.02 18.30 Kadrina 2:3
Spordikool B Haljala T 05.02 17.00 Rahu hall 3:0
Tamsalu Simuna L 09.02 15.00 Tamsalu 3:0
V-M Päästekol vaba
2. voor TULEMUS
Spordikool"B" Kadrina Kk E 11.02 16.30 Rakvere SH 3:1
V-M Päästekool Simuna K 13.02 19.00 V.-Maarja 3:0 
Tamsalu SVK II 17.02 15.00 Tamsalu 3:0
Haljala vaba
3. voor TULEMUS
SVK II Spordikool"B" T 19.02 18.30 Rakvere     1:3
Simuna              Haljala K 20.02 19.30 Simuna   1:3
V-M Päästek.        Kadrina  Kk     K 20.02 19.00 V.-Maarja   3:1
Tamsalu vaba
4. voor            TULEMUS
Haljala SVK II E 25.02 18.00 Haljala    1:3
Simuna Kadrina  Kk K 27.02 19.30 Simuna    1:3
Tamsalu V-M Päästekool L 02.03 15.00 Tamsalu    1:3
Spordikool"B" vaba
5. voor                                   TULEMUS
Spordikool"B" Simuna E 04.03 18.30 Rakvere SH     3:0
Haljala V-M       Päästek. E 04.03 18.00 Haljala   1:3
Kadrina Kk Tamsalu T 05.03 18.30 Kadrina   0:3
SVK II vaba
6. voor                             TULEMUS
Kadrina Kk Haljala T 12.03 18.30 Kadrina   3:0
V-M Päästekool SVK II K 13.03 19.00 V.-Maarja   1:3
Spordikool"B" Tamsalu P 17.03 17.00 Rakvere SH   3:0
Simuna vaba
7. voor                             TULEMUS
Haljala Tamsalu E 18.03 18.00 Haljala  2:3
Simuna SVK II K 20.03 19.30 Simuna  0:3
Spordikool"B" V-M Päästekool kokkul. Rakvere SH  3:1
Kadrina Kk vaba

 

TURNIIRITABEL   8.-14. koht

1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. punktid suhe koht
1. Spordikool "B" MV 3:1 3:1 3:0 3:0 3:0 3:1     12   8.
2. Päästekool 1:3 MV 1:3 3:1 3:1 3:0 3:1     10 13:9   10.(1,44)
3. SVK II 1:3 3:1 MV 3:1 0:3 3:0 3:2     10 13:10   11.(1,3)
4. Haljala 0:3 1:3 1:3 MV 2:3 3:1 0:3     7   13.
5. Tamsalu 0:3 1:3 3:0 3:2 MV 3:0 3:0     10 13:8   9.(1,63)
6. Simuna 0:3 0:3 0:3 1:3 0:3 MV 1:3     6   14.
7. Kadrina Kk 1:3 1:3 2:3 3:0 0:3 3:1 MV     8   12.

Lääne-Viru rahvaliiga II tugevusgrupp, I ja II alagrupp (põhiturniir)

I ALAGRUPP
   Karkuse  Kadrina Keskkool Rakvere Ametikool
  Haljala  Rakvere Spordikool "B"
 SVK II Massive
1. voor          TULEMUS
Ametikool SVK II E 19.11 19.00 Spordihall  3:2
Haljala Kadrina Kk E 19.11 18.00 Haljala  3:0
Karkuse Spordikool "B" K 21.11 20.00 Spordihall  3:0
2. voor                               TULEMUS
Haljala SVK II E 26.11 18.00 Haljala 1:3
Ametikool Karkuse E 26.11 19.00 Spordihall 3:2
Kadrina Kk Massive T 27.11 18.30 Kadrina  0:3
3. voor          TULEMUS
Ametikool Spordikool "B" E 03.12 19.00 Spordihall 3:0
Karkuse Haljala K 05.12 20.00 Spordihall 3:0
SVK II Massive T 04.12 20.00 Spordihall 1:3
4. voor                       TULEMUS
Kadrina SVK II T 11.12 18.30 Kadrina   1:3
Spordikool "B" Haljala T 11.12 16.30 Spordihall   3:0
Karkuse Massive K 12.12 20.00 Spordihall   3:1
5. voor                       TULEMUS
Haljala Ametikool E 17.12 18.00 Haljala 1:3
Spordikool "B" Massive E 17.12 19.00 Spordihall 0:3
Kadrina Karkuse T 18.12 18.30 Kadrina 0:3
6. voor                       TULEMUS
Karkuse SVK II K 19.12 20.00 Spordihall  3:0
Spordikool "B" Kadrina K 19.12 16.30 Spordihall  3:1
Ametikool Massive E 07.01 19.00 Spordihall 0:3
7. voor                      TULEMUS
Haljala Massive E 14.01 18.00 Haljala 1:3
Spordikool "B" SVK II E 14.01 18.30 Spordihall 0:3
Kadrina Ametikool T 15.01 18.30 Kadrina 0:3

TURNIIRITABEL

  1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. punktid suhe koht
1. Karkuse MV 3:0 3:0 2:3 3:0 3:0 3:1 11  17:4 I
2. Haljala 0:3 MV 1:3 1:3 3:0 0:3 1:3 7 6:15 6.
3. SVK II 0:3 3:1 MV 2:3 3:1 3:0  1:3 9 12:11 4.
4. Ametikool 3:2 3:1 3:2 MV 3:0 3:0 0:3 11 15:8 III
5. Kadrina Kk 0:3 0:3 1:3 0:3  MV 1:3 0:3 6 2:18 7.
6. Rakvere SK "B" 0:3 3:0 0:3 0:3 3:1 MV 0:3 7 6:13 5.
7. Massive 1:3 3:1 3:1 3:0 3:0 3:0 MV 11 16:5 II
II ALAGRUPP
Laekvere       Tamsalu            Triigi     
V-M Päästekool Simuna  
Tõrremäe II Avinurme  

NB! Seoses Triigi meeskonna komplekteerimisprobleemidega soovis võistkond osalema hakata II tugevusgrupis ja sellega lisanduvad allpool loetletud mängud jaanuaris 2013. a. 

1. voor TULEMUS
Laekvere Avinurme E 19.11 20.00 Laekvere 3:2
Simuna Tõrremäe II E 19.11 19.30 Simuna 0:3
Päästekool Tamsalu               3:2           
2. voor TULEMUS
Avinurme Simuna R 23.11 18.30 Avinurme  3:0
Päästekool Tõrremäe II K 28.11 19.00 V-Maarja  0:3
Tamsalu Laekvere 1:3
3. voor TULEMUS
Laekvere Simuna K 28.11 20.00 Laekvere    3:0
Avinurme Päästekool R 30.11 18.30 Avinurme    3:1
Tamsalu Tõrremäe II R 27.12 20.00 Rahu hall    0:3
4. voor TULEMUS
Simuna Päästekool K 05.12 19.30 Simuna  0:3
Tõrremäe II Laekvere N 06.12 20.00 Rahu hall 2:3
Tamsalu Avinurme L 08.12 15.00 Tamsalu 1:3
5. voor TULEMUS
Laekvere Päästekool E 10.12 20.00 Laekvere 3:0
Simuna Tamsalu K 12.12 19.30 Simuna 0:3
Tõrremäe II Avinurme N 13.12 20.00 Rahu hall 2:3
6. voor TULEMUS
Triigi Simuna R 04.01 19.00 Triigi 3:0
Päästekool Triigi K 09.01 19.00 V-Maarja 1:3
Triigi Laekvere R 11.01 19.00 Triigi 3:2
7. voor TULEMUS
Tõrremäe II Triigi 2:3
Avinurme Triigi R 18.01 18.30 Avinurme 3:2
Triigi Tamsalu R 25.01 19.00 Triigi 3:0

TURNIIRITABEL

  1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. punktid suhe koht
1. Laekvere MV 3:0 3:2 3:1 3:0 3:2  2:3 11 17:8 I-II
2. Päästekool 0:3 MV 0:3 3:2 3:0 1:3 1:3 8 8:14 5.
3. Tõrremäe II 2:3 3:0 MV 3:0 3:0 2:3 2:3 9 15:9 4.
4. Tamsalu 1:3 2:3 0:3 MV 3:0 1:3 0:3 7 7:15 6.
5. Simuna 0:3 0:3 0:3 0:3 MV 0:3 0:3 6 0:18 7.
6. Avinurme 2:3 3:1 3:2 3:1 3:0 MV 3:2 11 17:9 III
7. Triigi 3:2  3:1  3:2 3:0  3:0 2:3 MV 11 17:8 I-II
Viimati uuendatud Esmaspäev, 22 Aprill 2013 09:45  

Rivaal.ri.ee otsing


Jaga Virumaa võrkpalli!