Võrkpalliklubi Rivaal / Lääne-Virumaa võrkpall

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust
Võrkpalliklubi Rivaal Juhendid Lääne-Virumaa meeste 2013. aasta võrkpalli rahvaliiga juhend

Lääne-Virumaa meeste 2013. aasta võrkpalli rahvaliiga juhend

Prindi

I EESMÄRK: 1. Populariseerida võrkpallimängu maakonnas. 2. Anda maakonna harrastussportlastele võistlemise võimalusi. 3. Selgitada maakonna 2013. a. kahe tugevusgrupi rahvaliiga võitjad.

argaiv1677

II KORRALDAMINE: Rahvaliigat korraldab MTÜ Võrkpalliklubi Rivaal. Võistluste peakohtunik on Mati Merirand.

III AEG JA KOHT:

Mängud peetakse vastavalt ajakavale, november 2012. a.- aprill 2013. a. võistlustest osavõtvate võistkondade väljakutel.

IV OSAVÕTJAD:

Rahvaliigast võtavad osa meeskonnad, kes on komplekteeritud mängijatest: 1) elavad või töötavad Lääne-Virumaal, 2) on läinud õppima, 3) on spordiklubi liikmed või spordikooli õpilased. Erandkorras on lubatud peakohtuniku loal osaleda erinevates võistkondades. Registreerida võib kuni 12 mängijat. Võistkonna nimeline ülesandmisleht (treeningtundide ajad ja kontaktisiku aadress ning telefon) saata aadressil: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. või tuua Rakvere Spordikooli (Rakvere Spordihalli II korrus hiljemalt 18. novembriks 2012. a.

V VÕISTLUSSÜSTEEM:

Võistlused viiakse läbi kahes tugevusgrupis.

I tugevusgrupi 6  meeskonda selgitavad paremusjärjestuse kaheringilisel turniiril.

II tugevusgrupis mängitakse kahes alagrupis (7+6) 1 ring. Seejärel I ja II alagrupi 3 paremat selgitavad kohad 1.-6. ja alagruppide 4.-7. selgitavad kohad 7.-13.

NB! Seoses Triigi meeskonna lisandumisega II tugevusgrupi II alagruppi ,pääsevad

kohamängudele I ja II alagrupi kolm paremat ning parim 4.koht selgitamaks kohad

1.-7.-ni. ( selleks, et võrdsustada  kohamängude võistkondade arvu).

VI MAJANDAMINE:

Võistkonna osavõtumaks on 150.- eurot tasuda hiljemalt 30. novembriks 2012. a. Antud summa palume üle kanda MTÜ Võrkpalliklubi Rivaal arveldusarvele nr. 221010971429 Swedbank. Osavõtumaksu on võimalik tasuda ka sularahas.

VII AUTASUSTAMINE:

Rahvaliiga kahe tugevusgrupi kolme paremat meeskonda autasustatakse karika ja diplomiga, meeskonna liikmeid diplomi ja medaliga.

VIII ÜLDISELT: Mängitakse Eestis ametlikult kasutusel olevate võistluspallidega. Kõik juhendis määratlemata või vaidlusalased küsimused lahendab peakohtunik.

Mängitakse vastavalt rahvusvahelistele võistlusmäärustele.

Kõikide mängude tulemused teatada koheselt peakohtunik Mati Merirannale tel. 510 2457 või e-posti aadrssil: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Kohtunike tasu maksmine toimub korrektselt esitatud võistlusprotokollide alusel, aadressil Kastani 12, Rakvere Spordikoolis ( Rakvere Spordihallis).

MATI MERIRAND

PEAKOHTUNIK
Viimati uuendatud Kolmapäev, 23 Jaanuar 2013 10:11  

Rivaal.ri.ee otsing


Jaga Virumaa võrkpalli!