Võrkpalliklubi Rivaal / Lääne-Virumaa võrkpall

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust
Võrkpalliklubi Rivaal Uudised VK Rivaali uudised Rakvere võrkpalluritel jäi puudu servikindlusest

Rakvere võrkpalluritel jäi puudu servikindlusest

Rakvere spordihallis võõrustas Rakvere Fruit Xpressi meeskond viimases kohtumises Valio Võru Võrkpalliklubi (VK) ning jäi viiegeimises mängus alla tulemusega 2:3 (27:25, 16:25, 19:25, 25:22, 10:15).

argaiv1677

Rakveres saadud võit oli Võru võrkpalluritele Schenkeri liigas hooaja esimeseks mänguks, mis tõi põhiturniiri tabelisse juurde kaks punkti. Parimaks palluriks oli Andris Õunpuu 32 punktiga, Karl Jaani lisas 19 punkti. Rakvere poolel oli resultatiivseimaks Kaarel Pomerants 15 punktiga.

“Ega Võru pole nõrk võistkond, seal on mängimas üsna sitked pallimehed, supermängu tegi seekord Andris Õunpuu. Kui meeskonnas üks pallur on nii heas hoos, siis on neid raske ka võita,” tunnustas Rakvere Fruit Xpressi peatreener Mati Merirand Võru võrgutiimi.

Oma meeskonnas ei jäänud Merirand rahule pallingu vastuvõtuga ning ka servidega, mida ei saadud toimima: olid mõeldud pikkadena, aga maandusid lähemale.

“Me ei saanud oma trumpe kasutada. Tuleb teha tööd edasi ja asju parandada: servi vastuvõtt saada täpsemaks ning oma palling raskemaks,” oli peatreener konkreetne.

Teise ringi eelviimases mängus oli Rakvere Fruit Xpress päev varem olnud võõrsil vastamisi tabeli liidri Pärnu Võrkpalliklubiga (VK), kellele jäädi alla kindlalt tulemusega 0:3.

Kahe ringi järel hoiab turniiritabeli tipus endiselt liidrikohta 44 punkti kogunud Pärnu VK, Tallinna Selver jääb teisena maha viie ja Riia Lase kolmandana kaheksa punktiga. TTÜ meeskond on 35 punktiga neljas ning Bigbank Tartu 24 punktiga seitsmes. Eelviimasel üheksandal kohal asuval Rakvere meeskonnal on kogutud kümme punkti, Valio Võru VK on kolme punktiga kümnes.

Schenkeri liiga kolmanda ringi mängudega tehakse algust laupäeval, 19. jaanuaril.

Rakvere Fruit Xpress läheb Läti turneele, kus esmalt kohtub VK Biolars Jelgava tiimiga ning seejärel 20. jaanuaril Daugavpils Universit?te meeskonnaga.

16.01.2013
Aivi Pargi, Virumaa Teataja

 

Jaga Virumaa võrkpalli!